bugün

başka bir takımla dalga geçmenin hazzından çok daha fazladır. ne gs, ne bjk ne başka bir takım yenilince böylesine bir coşku görülmemektedir. seviyoruz seni fb.
(bkz: çünkü fenerbahçe en büyüktür)
(bkz: fenerbahçe taşşak geçmekte en büyüktür)
kıskançlıktan doğar.

keşke biz de hem galatasaray'ın hem beşiktaş'ın hem de bursa'nın puan kaybettiği hafta bir haz alabilseydik.

ama biz öyle gevşek adamlar olmadığımız için, pek sikimizde olmuyor rakipler.
fenerbahçenin ayrıcalıklı olmasından kaynaklanan hededir. zamanında sadece bir kaç rakibine değil alayına koyduğu için herkes gibi olamaz tabisi.
tarifi zordur.
Liselilerin "biz en büyüğüz ondan" diye cevaplayacağı türden bir başlığa konu olacak geniş zamanlı hadisedir.
yıl kaç? 2010 at 2 sıfırı 21 fener ankaragücünden kaç yedi? 4 sahada kaç hakem var? 3 topla hepsini 28 haydi kutlu olsun ...
ota boka böbürlenmesinden dolayıdır. Her şey de en büyük odluğunu iddia edip bu kadat g.ö.t olan başka klüp var mı?
afedersiniz ama, maymunsuz sirk fenersiz lig olmaz.
fenerbahçenin büyüklüğünün gerçekten anlaşıldığı anlardır.
bu hazzın büyüklüğü 6 rakamının yarattığı travmanın çapıyla ilgilidir.
en büyükseniz,böyle şeyler normaldir.bayern münchen için de,manchester united için de,milan için de böyledir.böyle olacaktır.fazla kafaya takmamak en iyisidir.fenerbahçe,türkiye'nin en büyük spor klubüdür.
afedersin ama bir kulüp, bir yönetim, futbolcular, taraftarlar topluca bu kdr dünyanın en büyük olduklarını iddaa edip (ki bunu sadece kendilerinden başka bilen yok ben 50 yaşındayım daha öyle bişey görmedim * * )bu kdr göt olma şerefine nail olan başka bi takım varmı ki??

tanım: paha biçilemezdir.
iddia ettikleri büyüklükle yakından uzaktan bir alakaları olmadıklarını bir türlü kabullenmedikleri için.
''ben eziğim'' itirafının ta kendisidir.
hani her mahallenin okulun sınıfın bir maymunu olur. kendisiyle dalga geçildiğinde ağzından köpükler çıkar sinirinden ama kimseye de bişey yapamaz.
hani askere gidenler bilir herkesin dalgasını geçtiği bir arıza olur. bir konu hakkında ne olduğu sorulur da anlattıkları dünyanın en saçma sapan şeyi olduğu için herkes güler ama o kendisini komik sanır.
hani bazı insanlar vardır ağlanacak haldedir de kendilerince kuyruğu dik tutarlar.
işte sevgili fb taraftarı arkadaşlar...
siz onlarsınız.
ve sizinle dalga geçince ben de dahil hepinize grup dalmış gibi oluyoruz.
(bkz: tadından yenmez)
(bkz: dadından yinmez)
paranın satın alamayacağı zevklerden biridir herhalde.
(bkz: dünyanın en kısa fenerbahçe fıkraları)
http://www.youtube.com/wa...qqkag&feature=related
Çünkü şamaroğlanıdır. giden vurur, gelen vurur. sıfır çeker, başka takımın başarısı ile rakibine söz söylemeye çalışır. yedi yer altı attık der. 6 senede bir şampiyon oluyorsunuz demeye kalkar 27 yaşındaysa göremedikleri vardır. vel hasıl takım iyi kötü bir yerlere gelmişken fener seyircisi ankaragücü taraftarı ile anca kıyaslanabilir, buna rağmen hakaret pankartlarını, çalıntı lafları zeka diye önümüze koyar. bize de gülmek düşer.
fenere bi garezim olmadığı, hatta takım tutmadığım halde bu akşam yaşadığım hazdır.
olaylar şöyle gelişir:
birisi feysbukta şöyle bir şey paylaşmış:
-tık tık!
+kim o?
-öcü. fenere 4 tane koydu ankaragücü.

çok ama çok güldüm.
fenerbahçe herkese koymuştur,bu durum kabul edilemezliktir,alt etmek için çirkin yollara başvurulmaktadır.
paha biçilemez.
fenerbahçe'nin büyüklüğünden değil taraftar-takım elele yaptığı komikliklerden * kaynaklıdır.

lan allah aşkına, ne büyüklüğünüz var, neyi en iyi siz yapmışsınız da konuşuyorsunuz anlamadım ki? haa eğer konu buysa haklısınız;

(bkz: balkan kupası) *