bugün

ülkemizin gururu, dünyanın sayılı takımlarından biri olan fenerbahçemiz avrupa takımlarından 6 gol yemez gider çatır çatır oynar avrupayı inletir gelir. 6-0 yenilip ülkemizin rezil edenlere kapak olsun sarı kanaryamızın bu başarısı.
fenerbahçeli olduğuna inanmadığım yazarın sıçtığı başlık.
ben bir fenerbahçeli olarak beşiktaş katledildiğinde sinirden ağladım.
her türk, her insan bu şekilde olmalı.
ya türk değilsiniz ya insan değilsiniz..!
sanki farklı yenilmek futbolun içinde olan bir olgu değil amk. brezilya almanya'dan 7 gol yedi. o zaman brezilya çok leş takım. ıyy almayın şu brezilya'yı dünya kupalarına artık 7 yediler. hahahaha ergenlerin futboldan anladıkları bu kadar.
bakın görün bunları. sonra bana demeyin ülke niye kötü durumda diye .brazilya takımı uçak kazasında hayatını kaybeder o ülke komple ayağa kalkar, tutmadıkları takımı destekler sırf kendi ülkesinin takımı ye bizimkilerde nasıl darbe vururum onun derdinde.
ama şampiyonlar liginde 6 maçta 0 çekebilir diye devam etmesi gereken cümle.
Ulan sikik hep beraber sevindik fenerbahçe nin tur atlamasına. Bu orospu çocukluğuna ne gerek var şimdi.
ahaha adam en parlak zamanlarını yaşayan manchester’dan 6 yediğimiz fotoğrafı atmış. kardeş götü boklu kievle nistelrooy’lu fergusonlu manu’yu bir mi tutuyorsun? ayrıca o maçın rövanşında 3-0 yendik. bazıları da geçen yüzyıldan fotolar atmış utanmasalar hz. isadan önce olan maçları atacak.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar