Ataerkil düzende nasıl oluyorsa! aslında tüm sistemi yöneten, daha doğrusu yönetirken yönetiliyor hissiyatı veren içi boş bir inanış.
Ataerkil erkek egemenliğinden kadınları kurtaracak ve doğru yola sokacak tek ideolojidir. Feminizm akımı arttıkça kadın düşmanları daha da azalacak, istedikleri ve rahat at koşturdukları ortam olmayacaktır. Ülkedeki kıt beyinli erkekler feminizm den korkuyor çünkü kadınlar onlara göre toplumda öne çıkmamalı ve söz sahibi olmamalı!
(bkz: go and make me a sandwich)
Tam olarak budur:

görsel

Ne bir eksik ne Bir fazla.
görsel
iğrençtir. Okurken midem bulandı.

görsel
içine düştükleri hal tam bir trajedi
(bkz: feministlerin iki eşe karşı çıkıp grup yapmaları)
Kadın bıçaklanınca idam isteyen, erkek bıçaklanınca beraat isteyen ikiyüzlü oluşum.

Sorsan eşitlik istiyoruz derler. Sinsisiniz olum siz!
Savunucularının çoğu açık ve net bir şekilde erkek düşmanıdır. Kendilerine düşman olanlara kadın düşmanı ve cinsiyetçi derler ama cinsiyetçiliğin dik âlâsını yaparlar. Örneğin bir erkek bir kadını öldürdüğünde kıyameti koparırlar ama bir kadın bir erkeği öldürdüğünde sesleri dahi çıkmaz hatta çoğu oh iyi olmuş deyip katili destekler.

Kadın erkek eşitliği istiyoruz demeleri de koca bir yalandır. Onların istedikleri tek şey pozitif ayrımcılıktan faydalanıp iyi yerlere gelmektir.
Dert eşitlikse ideolojik bölünme bişey kazandırmaz bence. Niye bi isim koyup sivirltiler ki yavaş yavaş entegre olurduk biz. Hatta ben olmuşum bile eril bir dil kullanmam dışında kadın-erkek eşitliğine tamamen inanıyorum onu da çözerim de küfre yatkınlığım var.
"Komünizm parayı buluna kadar, feminizm kocayı bulana kadardır" diye bir söz vardı, aklıma geldi...
Feminizm erkek düşmanlığı değildir zırcahiller.
feminizm değil uygulaması erkek düşmanlığı bu ülkede.

hanginiz simone de behavoir, virginia woolf okudu ki, feminizm ne biliyorsunuz. mesele sizin atıp tutmanız da değil ama.

mesele kendine feminist diye övünen pelinsu larında okumaması. cehalet kısaca.
Biraz Uludağ sözlük erkeklerinden öğrenelim feminizmi. Evet.
kadın - erkeğin eşit ve aynı haklara sahip olduğunu savunan felsefe.
femdom ile karıştırıyorlar hep.
hani o elinde kırbaç ile erkeğe hükmeden kadınlar var ya, tasma takıp gezdiriyorlar falan... işte onlar mistress oluyor.
(bkz: bdsm)
Feminizm çok başka ve güzel bir şey. Her kadın feminist olmalı bence.
bir boka yaramayan ideolojilerden.
çıkmasının sebebi küreselcilerin planıdır, başka birşey değil.
diğer -izm-lerle beraber aynı şeye hizmet eder(blmciler, liberaller, sjwler vs).
Bence de feminizm erkek düşmanlığı değildir.

Feminizm bizzat kadın düşmanlığıdır.

Kadının kadına yaptığı zulüm...
Türkiyede hukukun her anlamda kadını korumasından mütevellit asıl ezilenin kadınlar değil erkekler olduğunuz görüyoruz.

-kadınların erkeklerden daha erken emekli olmaları
-kadınların zorunlu askerlik yapmamaları
-kasınlar iş kanunu gereği madenlerde ve inşaatlarda çalıştırılamamaları
-ömür boyu ödenen nafaka
-erkek en geç üniversite sonuna kadar dul ve yetim maaşı alabilirken kadın her yaşta dul ve yetim maaşı alabiliyor.
-kadının beyanı esas
- kadın sığınma evleri kadın bakım evleri varken erkeğe dair en ufak barınma alanı yok.
- kadınlar toplumda daha fazla pozitif ayrımcılığa uğruyor.
-en basidinden erkek karısı tarafından öldürüldüğü zamamn haber olmazken yani bu haber değeri taşımazken erkeğin kadını öldürmesi günlerce konuşuluyor yazılıyor çiziliyor.
- boşanma sonrası çocuğun velayeti çok büyük olaslıkla anneye veriliyor.

Tüm bunlar okurken kadın erkek eşit he

Yerseniz tabi.
Asil erkeklerin hakkini aramasi gerektigini defaatle soyluyorum.
bu başlıktaki nefret kusan arkadaşların aslında biraz talihsizlik ve bilgisizliklerine veriyorum bu nefret durumunu.
zira sizlerin bahsettiği ''erkek düşmanlığı'' feminazidir.
nedir feminazi?
feminazi özellikle bizim toplumumuzda feminist olduğunu sanan ama sadece erkek düşmanı ve kezban olan prenses geçinen bir kesim hanımın tutunduğu hede.
bunlara sorsan feministim derler ama feministliğin asıl vizyonuna sahip değillerdir.
feminizm , maskülizm ile birlikte çalışabilir. bu akımlar birbirini destekler ve anlar
aslında genel olarak ''toplumsal cinsiyet eşitliği'' başlığı altında toplayabiliriz her ikisini de.
her sağlıklı bireyin feminizm düşüncesini benimsemiş olması yerinde bir davranıştır.
nedir bu düşünce'' cinsiyet eşitliği '' eşit olmak .
yani asıl feminizm temelinde kadınlara yönelik pozitif ayrımcılıklar da reddedilir. yani biz de askere gidebilir bizlerde tehlikeli diye niteleğiniz ağır iş yükü olan işleri yapabiliriz
lütfen nefret kusmayın karşı cinslere bizler eşit ve dünyanın varlığından beri birlikte yaşamayı bir türlü öğrenememiş birer yapboz parçalarıyız.
feminizm kırıntıları ile değil tüm parçaları ile ele alın. sevgiler.
Tam olarak şöyle bir şeydir:

görsel

Aksini iddia eden de f*minist falandır.

(bkz: Kadının yoksa cebinde parası amıdır kumbarası)
Gerzek bir ideoloji. Savunucuları da gerzektir.

Feminizm nedir dersek, cevabı bu görseldir:

görsel
görsel
Lgbt+ feminizm
Aile, yuva yıkan topluluk
görsel
görsel
Çirkin karıların ideolojisi.