bugün

yumuşak, ibnemsi erkek.illa ki bakınız:
(bkz: ibnemsi)
bir erkeğin feminen davranması,onun cinsel tercihleri konusunda bilgi vermez..kadınsı duyarlılığa sahip bir erkeğin heteroseksüel olması son derece olası bir durumdur
hayir efenim, madem ki, ibne, kari kilikli gibi guzide kelimelerimiz var bir mefhumu isimlendirmek adina kullandigimiz... nicin feminen kelimesini de bu manaya yormaya calisarak, asil manasindan saptiriyoruz diye dusundurur.
bu duygusal bi olaydir, yasamayan bilemez. ben bilmiyorum mesela, ama bilmedigimi biliyorum en azindan dimi? o da bi sey...
(bkz: maskulen kadın)
(bkz: top) *
kendini bayanlara daha yakın gören ve kendini öyle görmek isteyen aslında farklı görülmemesi gereken(başaka amaçlarla yapmadıktan sonra)durum.
genellikle çogu kültürlü görmüş geçirmiş!!??!! erkek tipini oluşturur.
bu hormonsal dışa vurum olarak değilde aileden gelmiş ve bulundugu kültür içinde yoğurulan erkeklerin yaşama biçimi.
(bkz: kerge) *
(bkz: ibne)
bazı kızlara çok itici gelirken bazılarınada çok çekici gelirler.

(bkz: ftv man models)
(bkz: böyle ibne gibin puşt gibin bir şey)
(bkz: top)
(bkz: tipitip)
(bkz: topitop)
ergenliğinde annesiyle fazlaca güne giden erkek tipi. kadınlar hamamı ya da tuvaletini akranlarından daha fazla kullanmıştır.
Ya sizin de kadınlar gününüz kutlu olsun minnoşlar. Şimdi kutlamazsak alınıp tribe naza başlarlar.
Uğur böcekli külotlu çorap giyebilmeleri kuvvetle muhtemeldir. Maalesef.
görsel
Güzel kız mıknatısı. Hele gay ise yanlarından ayırmazlar. Birlikte çok eğlenip sohbet eder, içerler.
Annesinin prensesi..