bugün

Gereksiz bir tedirginlik olabilir.
Zira yıllar önce gidilmiştir. Ve sadece 8 ay kayıtlı almış ama bunun sadece 2 ayı gitmişsinizdir.

Umarım başıma bi iş gelmez sözlük.
Hepinizi silkecekler.
Amk benim gittiğim zaman kendileri benden daha iyiydi ondan eminim kendilerini de tutuklasınlar o zaman.
Brazzers'daki kel adamla asansörde başbaşa kalma tedirginliğiyle eşdeğerdir.
La ben de gittim de ben bunlara 800 lira borc taktim icralik falan olduk hatta ahahah bence devlet beni ust kademelere yerlestirecek aha da gorun xd.
sorun yok zira biz cemaatin ne ya**ak olduğunu yıllardır biliyoruz o yüzden aktroller gibi feme gitmedik.
Eger cemaat dershanesine gidenler hapse girse ulkede adam kalmaz dedigimdir.
Arkadaslar kimse sizin üç beş yıldan öncenize bakmaz . bakarlarsa cuvaldızı kendilerine batırmaları lazım gelir.
yolu feto'dan geçmeyen akp'li mi var? onlar ne yapsın o zaman?

gereksiz tedirginlik.
zamanında körfez dershanesi'nde %85 indirim kazanmıştım ama annem göndermedi.
bizim o sapkın cemaatçilerle işimiz olmaz dedi. bugün herkes bunların ne bok olduğunu anladı ama yüzlerce insanın hayatı karardı.
zamanında körfez dershanesi'nde %85 indirim kazanmıştım ama annem göndermedi.
bizim o sapkın cemaatçilerle işimiz olmaz dedi. bugün herkes bunların ne bok olduğunu anladı ama yüzlerce insanın hayatı karardı.
Bilal Erdoğan ve berat albayrak yaşamalı o zaman en başta.
hadi lan ne olacak. bende gitti hatta denemeleri için zamana zorla abone ettiler. bide şu var bunların özel okullarında çocuğu olan bi komşu vardı. demişler ki iki çocuğun var iki defa abone olacan zamana. ne mal olduklarını unutmayalım.
ulan dershaneye gitmeyi bırak bu ülkede 92-98 jenerasyonun bende dahil olmak üzere %85-90lık kısmı bu adamların evinde kaldı, bulundu.
Yaklaşık 9 sene önce benim de bir gitmişliğim vardır. Biz de aldatıldık kandırıldık deyip işin içinden çıkarız, ne olacak?
Sınava girip beleş kazandığım halde laik babolim göndermemiştir. iyi ki de yollamamış. Yoksa şu an mümin kardeşlerimle akşamdan artan maklubeyi sıyırıyor olabilirdim.
devletin kaldırıldığı gibi bizi de kandırdılar diyerek bertaraf edilecek sorun. bu sene gidenleri hariç tutuyorum.
ben anafen'e(fem'in ortaokul şubesi)gittikten 2 sene sonra türkçe olimpiyatları parası basıldı.ben dershaneye giderken akp il teşkilatlarının çocukları da bizle aynı sınıftaydı,onun için bende pek tedirginlik yok.
2 sene üst üste gittim, bir de üniversiteyi kazanınca ilk yıl yurtlarında kaldım amk. şimdi arkama dönüp baktığımda ne bok yemişim ben diyorum. yahu arkadaşlar, 3000 liraya fem'e yazılıyorken diğer dershaneler 5000 lira falandı, ailemin işine geliyordu açıkcası.
Arkadaşlar çabuk polis gelmeden

görsel
hiç gitmemiş biri olarak kafa rahattır. evet.
Fem e de körfez e de sınava da hiçbirine gitmedim okullardaki haftasonu kurslarıyla gördüm ben işimi.
Zamanında bende ilkokuldan liseye geçişte yurtlarında kalmıştım ama bilmeden o zaman cemaat nedir ne yapar diye sonra içkerindeyken o liseli kafamla bişeyler anlamaya çalıştım zorla din ile ilgili bişeyler yaptırmaya çalışıyorlardı . Daha sonra ise hiçbir kurallarına uymadım yurtlarından kaçtım gece girmeye çalıştım ve yakalanınca ise gece anne babamı arayarak sanki adam öldürmüşüm gibi gecenin bir saatinde bana karşı onları doldurdular ve sabah ise abime bu bizim işimize yaramaz diye yurttan attılar ki o zamandan beri söylerim iyiki attılar yoksa belki beni de bir şekilde çemberlerine alabilirlerdi ucuz atlatmışım.
Valla gitmedim hakkımla kazandım diyenler neyin kafasını yaşıyor acaba.

Biz gittikte ne oldu. Anadolunun ücra köşesinde 2 yıllık kazandım.
Daha önce de dediğim gibi Bilal Erdoğan , Sümeyye bayraktar veya berat albayrak tedirgin değilse siz de olmayın.