bugün

(bkz: yarıma) ?

neyi denemeyelerim ?
gaza gelip gerçekten bunları deneyen güruh olduğu için böyle şeyler yazılmaktadır.

insanoğlu eskiden kolayı bile sıcak içmeye çalışmıştır. bu nedenle kola şişelerinde "soğuk içiniz" yazmaktadır.
Son derece gerekli bir uyarıdır.

Şu haberleri ne çabuk unuttunuz?

"kendini pokemon sanıp balkondan atlayan çocuk

"kendini 'pokemon' zanneden 4 yaşındaki ferhat, 7 kattan 'havalandı.' 21 metre uçan pokemon ferhat yumuşak yere düştü de, sadece kırık ayakla kurtardı.

şans eseri yumuşak zemine 'çakılan' ferhat'ın sol bacağının kırıldığı belirlenirken, sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı. halen çocuk cerrahi servisinde tedavisi süren ferhat, "neden düştün" diye soran doktoru selahattin toktaş’a olayı şöyle özetledi: "ben pokemon’um ve pokemon gibi uçtum."

ayrıca;

kilis'te, kendini çizgi film kahramanı pokemon zanneden 7 yaşındaki seda aykanat, apartmanın 5. katından atladı. 500 evler semtindeki evlerinin önünde pokemon kartlarıyla oynayan ilkokul 1. sınıf öğrencisi seda arkadaşlarına, "ben süper pokemonum. şimdi pokemon gibi uçacağım" dedi. daha sonra apartmanın 5. katına çıkıp, "bakın nasıl uçuyorum. ben pokemonum" diyerek kendisini boşluğa bıraktı."

Bunlar olduğu sürece hava durumuna bile yazmalılar böyle uyarıları.
güncel Önemli Başlıklar