bugün

kendi takımına bakmayıp sağa sola bok atmadır. iki top döndüremiyor burak boş kaleye atamıyor sonra kalkıp fenerbahçe neden böyle. hey allah'ım ya. sow webo emenike yeterli açıklamadır. evet.
3 lü zencefiller.
iyi mücadele etmeleri, bursaspor, gençlerbirliği, galatasaray maçlarında hakem hatalarıyla kazandıkları puanlar, galatasaray ve beşiktaş' ın puan kayıplarına yol açan hakem hataları, fenerbahçe' nin tartışılamaz şansı ve ersun yanal' ın kulüplerinin ilk yarı coşması şeklinde ifade edilebilecek nedenler.

edit: iyi mücadele etmelerini kabul edip de hakem hatalarını kabul etmiyorsan işine gelmiyor demektir. fenerbahçe ligin en iyi mücadele eden takımıdır. bunu objektif biçimde görüp dile getiriyoruz. ama '' hakem hatası yok '' diyorsan kendini kandırıyorsun demektir. fenerbahçe' nin aşırı şanslı oluşunu tartışmam zaten.

edit-2: ben gördüğümü yazarım kardeşim. sen kendini kandır '' eheh fenerbahçe mükemmel, harika top oynuyor '' diye. ama 2 sene sonra avrupa' ya çıkınca şaşıp kalma. ben gördüğümü, takip ettiğimi yazıyorum. işine gelmiyorsa umrumda değil...
satin alinmayan ancak istedigi zaman en büyük rakibini bile satin alabilen bir kuluptür fenerbahcem ve bu sezon iyidir.
(bkz: kobra a ş)
bu sezon hakemlerin fb aleyhine yaptıgı hatalar lehine yaptıgı hatalardan çok daha fazladır . hakemler olmasa en az 40 puandaydık . bjk macında galibiyetimiz çalındı. hakemler olmasa kazandıgımız macları daha farklı kazanacaktık . değişen bunlar olacaktı . bu yıl da gs kollanmakta, rakipleri dogranmaktadır .
başarıdır.
rahat olun arkdaslar, fener sampiyon olursa yine bir iftira atariz diyen bazi yöneticeler yüzünden..
ancak ve ancak; kendi takımı üst üste şampiyon olurken sıkıntı yapmayan bir göt hoşafının merak edebileceği, altında başka bir şey arayacağı bir nedendir.

eğer olur da böyle bir manda sikiyle karşılaşırsanız, sırf ibnelik olsun diye, usulca yanına sokulup, ''nolur bi kere fener zenci sever desene bebeğim'' diye fısıldayın, sonra şefkatle bir buse kondurun ve son olarak ''burayı terk et, senin evveliyatını sikerim!'' deyip siktir edin. dünyası şaşsın lalenin.
onun efsane ve soylu olmasındandır.
her ne kadar kabullenmeseiz de:
(bkz: gelmiş geçmiş en soylu takımın fb olduğu gerçeği/#22249381)
güncel Önemli Başlıklar