acizliğin ta kendisidir. ayrıca şimdinin ergenleri façalı kollarını gösterip etrafa rüzgar yaptığını herkesin ondan korktuğunu sanılar. yoktur öyle bir dünya, kolun üst tarafından jilet atması kolaydır, delikanlılıksa mesele, bileklere atsınlarda alem delikanlı görsündür. amınakodumun çakma kabadayı özentileri. böyle tipleri gördüğüm yerde ağız burun giresim gelir hep.
saflıktır. Başka bir şey değil. Ilerde o izleri gördükçe pişmanlık yaratır diye tahmin ediyorum. Komiktir.
yaparken bir rahatlama verdiği doğrudur ama daha sonra daha büyük sorunlara sebebiyet verir. sakın denemeyin ben henüz faça atıp ta olgunlaşınca pişman olmayan insan görmedim. bende attım omzuma ve göğsüme şu an için pişman değilim. sol elimin üstüne sevdiğim kızın adının ilk harfini bir demiri yakarak bastım. şimdi ne oldu? o kız artık yok ama elime her baktığımda hatırlıyorum onu. ayrıca bu izler ileride iş hayatınızı, sosyal hayatınızı da etkiler hem de fazlasıyla. faça sizi çekici yapmaz bilakis itici yapar. lütfen uzak duralım değerli yazar arkadaşlarım.

Edit: ince demirle basın la izi geciyo bi yerden sonra.
sinirlenince/üzülünce yapılan, insanın görünmeyen yerlerinde bulunanları da mevcuttur.
yine sinirlenince veya üzülünce alışkanlıkla elinizi kaşıma isteği gibidir. eğer kişi dikkat çekme isteği için yapmıyorsa, derhal psikolog veya psikiyatriste başvurulmalıdır.
aciz, gösteriş budalası zeka seviyesi düşük insanların özenti ve aptalca eylemidir.
sadece aptalların yapacağı bir şeydir. Neden yapılır anlam veremiyorum. Lisede çok vardı bu eşeklerden. Kızdan ayrılınca başlarlardı buna. Geçenlerde otobüste gördüm, kız çocuğu. Bilekleğinden omuzuna kadar jilet izi. Senle evlenecek erkeğin amına koyayım. Bugün bunu yapan yarın kim bilir ne yapar.
kendi kendini psikopatlaştırma olayıdır . Gerizakılılıktır . Ne için hangi amaçla yapıldığı belli olmayan kendine zarar verme olayıdır .
yapan kişilerden edindiğim bilgilere göre, müslüm gürses fon müziği eşliğinde yapılması daha bir makbul olan hadisedir.
Somut bir cezalandırma.
Hayatımda 1 kez denediğim ve denediğim de gerçekten ergenliğe yeni adım attığım ve çok pişman olduğun eylemdir. Yahu acı çekiyorsan üzgünsen neden kendine zarar veriyorsun ki aç defterini yaz dök içini değil mi ama.
gençliğin felaketi olmuştur. O çizikler itici duruyor be gardaşım. Ne gerek var.
Salaklıktır. insan kendine bunu nasıl yapar dedirir.
Fazlasıyla Ağır liseli temasi içermektedir.
ergen keko diye dalga gecilmez. amina kodumun ergen kekolari diye kufredilir.

psikolojilerinin de ayrica ve defaatle amlarina koyayim.
Bunlar hep enerji fazlasi. Madem boyle bi durumdasin al eve bi kum torbasi aksama kadar tokat manyagi yap.
Gerizekalılık. Hangi salak bir şeye kafasını takıp kendini keser ki?
bunu faça atan insanın zekasında aramak yerine bunu ona yaptıran insanın zekasında arayın.
ruhsal sıkıntılar ve acıların değişik şekildeki bir dışa vurumu. tasvip edilmez.
Polislik veya subaylık sınavlarına giremezler maalesef. ilk oralara bakarlar ve bu iz ne derler. Hem eleme yolu gözükür. Bir bu bir de dövme affı yoktur.