bugün

Sorgulanması gereken amaçtır.

Açık oylayarak sizi sevdiğini söyleyen yazarın favlaması büyük ihtimalle evlilik teklifidir. Başka bir olasılık gelmiyor benim aklıma.
(bkz: Serinin son filmi)
(bkz: gel babamdan iste butonu)
whatsapp kullanmayı öğrenmeye çalışan anne misali şaşkınlık yaşamama neden olan sözlük jargonu;
(bkz: favlamak)

nasıl ve nerden favlıyorduk? favlamak neyce?

favlamayı bilmiyorum da arkadaşlar amacımız nedir sahi ?
böyle saçma başlıklar açıp subliminal mesajlar vermeyin.insan birinden hoşlanabilir,evlenmek isteyebilir. işmara gerek yok meramınızı açıkça söyleyin. lafı dolandırmaya gerek yok.
görsel
Tanışma isteğini, mesaj beklentisini dile getirmek.
(bkz: gel beni al)
Çiftleşme dansı.
evlilik.
entryi begenmiş, içinden "ah ben de olsam aynısını yazardım, düşüncelerime tercüman olmuş" diye geçiren yazarıiisaddffşdaf

sevişmek tabi olm, başka ne olsun!
Böbrek avcısıdır. Uzak durun.
görsel
Ne yazık ki sevişmek ve seks değildir.
muhtemelen entry hoşuna gitmiştir...
arkadaşlar mobil sitede açık veya kapalı diye bir ayrım yok, oyladığın an açık oy olarak gözüküyor. burada da stalker'a bağlamayalım sizin şu her şeye anlam yükleme saçmalığınız yüzünden. güzel bir entry girmişsin ki oylamışız, kır düğünü istediğimizi söylemiş gibi davranmayın.
tabularının üstünde seks yapıp toplumsal normlara başkaldırmaktır.
Beni ilgilendirmeyendir.

Zira ben bir kadın tarafından favlanmak değil avlanmak istiyorum.
Sinsice yaklaşsın bana. Tahrik etsin. Baştan çıkarsın. Sonra öyle içine alsın beni, öyle zıplasın ki üzerimde ertesi gün her tarafım tutulsun.

Amına koyim sahur saati yaklaşıyo yeter bu kadar.
FAV destektir, "yanındayım" demektir, "seni okuyorum" demektir, "seni beğeniyorum", "seni istiyorum" demektir. Sevişmektir fav. Sekstir.
Sevgilisinin hamı
Yok anasının amı diyorum güzel kardeşim .
görsel
görsel
Akşam sana geliyorum demektir fav.
görsel
Nikah tarihi al diyor.