bugün

fatmagülün suçu ne adlı dizide de öyle bir geçer zamanki adlı dizide de öyle bir yenge varki maşallah iki yengede kötülükte birbirleriyle yarışıyorlar.
(bkz: fatmagül ün yengesi vs osman ın yengesi)
türk dizilerinin korkunç yenge profillerinden ikisi. bir diğeri ise;

(bkz: ferhunde)*
ferhunde ve bihter'in de eklenmesiyle okey oynayabilecek ikili.
(bkz: bihter suçsuzmuş amirim sadece aşık olmuş)
diziler türk toplumunun aynasıdır, yaşam felsefesidir. hayatımızı dizilere göre programlarız bunun içindir ki, kasaplar aleyhine bir şey olsa dizilerde kasaplar ayağa kalkar. her hangi bir kurum aleyhine bir şey olsa kurumlar ayağa kalkar. buradan bütün yengelere sesleniyorum, silkinin ayağa kalkın, uyumayın örgütlenin ve galatasaray lisesi önünde oturma eylemi yapın.
küçük sırlardaki ayşegül de eklenirse ; (bkz: bermuda şeytan üçgeni)
ayşegül çok alakasız kaçtı ama ya harbi, üçünü birarada düşününce. saçmalığa bak. *
geçen hafta fatmagülü izlerken gerçekten fenalık geçiriyordum. bi insan bu kadar mı itici olabilir. içimi şişirdi konuşa konuşa. ben bile tv karşısında isyanlardaydım o kızcağız ne yapsın *
türk halkına yengesiyle olan yakın ilgisinden dolayı behlülü özleten karakterlerdir.
küçük ibo nun yengesi ' nin eline su dökemeyecek kıl ikili. *
fatmagülün yengesi çatal farkıyla öndedir.
meme farkıyla mukaddes.
ikiside bir hayli gerizekalı, kadınlara muhtaç kocalar. Hadi mukaddes'in ki harbi özürlü ona laf yok ya sana ne oluyor be adam mına koyim yeğenin önünde kardeşini dövüyor el uzatmıyorsun tırsak ibine. döktüm içimi gidiyorum.
fatmagül'ün yengesi bir kere orospudur, ama osman'ın yengesi bir milyon kere orospudur.