bugün

Garip bir şekilde fanatikleri olan adam. Kredisi sonsuz filan diye yazanlar var bir de. Arkadaşlar neyin sonsuz kredisi? Rezil bir takım var rezil. Oynayamıyor işte. Tekniği demode oldu artık. Bizdeki bu biatçılar oldukça bir arpa boyu yol alamayız biz.

Kredisi sonsuz filan değildir.
Su kredisi sonsuz tayfacılarda eminim işçisi 2 gun ise gelmeyince tekmeyi vuran insanlardan olusuyordur
Bolesine profesyonel bi kulupte milyarlik dolarlik bi kulupte adam cikmis duygu kasio sen kimsin kardesim kredi sonsuz felan ayaklari cekiosun senmi karsilican kulubun zararini? Is dunyasi boledir evladim bi iscin 5 6 sene iyi calisir seni yukseklere taşır ama sonra performansi duser islerin ters gitmeye baslar ve sen bu adami kovarsin cunki kovmazsan isini batiricak seni iflas ettiricek terimde gecmiste basarilari olabilir ama 2 senedir takim felakete suruklenio bu sezon dusmeye oynamicamizin garantisimi kaldi goztepe antep bile yanimiza geldi puanlari 23 oldu sivas kazansa puan 36 olcak sampiyonluk hayal hepsini gec bu ne bicim takim arkadas ben hayatimda bu kadar kotu futbol oynayan baska takima rastlamadim gidin acin ingiltere champions ligini onu gec git ptt liginden kumeye oynayan takima bak onlarin bile 1 2 oyun plani vardir bu ne lan bu takimin hic bi oyun plani yok adam resmen dalga gecio taraftarla yok gencleri oynatcam diyor bi mac cikio ( oynatti adam selcuk 34 yasinda) bi mac cikio bazilarina son sans verdik diyor ( ilk 11 deki herkez gene haftaya kadroda) kardesim resmen akil saglinizla dalga gecio bu adam hala kalkmis kredi mredi cekio adam 2 gun ise gitmesen patronun tekmeyi vurcak sana hadi git patronuna de vefa borcun var bana 5 6 sene emek verdim diye bu adamda nihayetinde maaşlı çalısani galayasarayim her sene 15 milyon kazanio.
Terim geride kaldi yaptigi transferler oynattigi oyun tam bir rezalet ayak uyduramadigi bello her kabahat futbolcunun degildir takimda bir sistem yok futbolcularini tehditle oynatmaya calisan td.
Olayın teknik boyutunu bir kenara bırakan hoca yalnız olmayan bir şeyi nasıl bir kenara bırakıyosun hoca ? Galiba artık yaşlandı.
fetö sayesinde 4 yıl üst üste şampiyonluk ile imparator olarak adlandırılan, sicili bozuk çakma kabadayı. ersun hocamız fenerbahçe başındayken, kendisine başını almak düşer. böyle sürünürsünüz. beter olun. bunlar daha iyi günleriniz.
Allah katına çıkarılan, her zaman siyasi güçle şampiyon olan, imparator ilan edilen hoca.
hal bunun kılı olayım diyenler var. şaşıyorum arkadaş.
görsel
https://twitter.com/fatih...tatus/1209530441444790273
Ben taa 2000den beri bilirim hocayı

Yensekte yenilsekte kulübede heyacanli olurdu

Yerinde duramazdi

Misal 5-0 önde olsak bile 6. Golü atamayan futbolcuya kızardi

Yada yenikte olsak yerinde duramazdi..

Ama şimdi bakıyorum

Sanki hocanın kimyası bozuldu
Ruhsuz heyacansiz
Yenilsekte suç benim diyen Allah belamı versede kurtulsak der gibi hoca

Şu PFDK cezasından sonra özellikle hocadada düşüş var..

Aman ne olur hocam

Sen düşersen galatasaray düşer...
Adama boşuna imparator demezler.
S i C i L i B O Z U K.
adam hala zorlu geçecek bilmem ne sayıklıyor, o derece adanalı:) 70 ine merdiven dayamış prostatı pik yapmış eleman. zorlu geçecek olan ne? ne ile savaşacaksın? türkiye gibi orta doğunun gözbebeği olan bir coğrafyaya ekonomik anlamda can veren bir ailenin tek veliahtı ile mi savaşacaksın? avrupanın tüm bölgelerinde yatırımları olan bir ailenin tek varisi ile mi?
(bkz: taşlar ve sopalarla 3 dünya savaşına girmek)
Gsli olsam da (yaratici korusun) nefret edecegim kisidir.
Gelen geçen eziyor takımı takım değil hala şov peşinde. Neyse az kaldı kaçacak nasılsa. Evet.
evet. ikinci yarı kebapçının karısını baya zorlayacağız.
Kabadayı, ikinci yarı başka olacak demiş. Algı yapmaya başladılar.
Pirlodan sonra seri ve znonzide ayni seyi solemistir bu imPARAtora teknik bilmez anca bagiriyor diye sikayet etmisler.
(bkz: ç a k a c a k)
görsel
arda turan elini öpmeden önce
görsel

arda turan elini öptükten sonra
görsel
arda meselesiyle şaşırtmıştır. senelerdir galatasaray'ın en başarılı ve hatta efsane kategorisinde teknik direktörü olması kendisini galatasaray başkanından değerli kılmıyor.

olmadı adanalım.
Kabadayı kendini aşmış, başkan falan demiyor artistlik peşinde.
kovulmak için yol yabıyo. akepeli ya yol yabmada iyidir.
neyse başka takıma giderse en azından yalandan yere galatasaraylıyım diyen terimcileri yanında götürür belki.
Zor durumları seven teknik direktör.

işler kolay olduğu zaman başarısız olan ama zorlaşınca Harika işler başaran teknik direktörümüz.

Bu sene için konuşursak, sezonun ilk yarısı kolaydı bizim için ama zorlaştırdı. O yüzden ikinci yarı daha başarılı olacaktır.

Soru motivasyon kaynağı olarak görüyor galiba.
bazı hareketlerini beğenmesem de sevmekten asla vazgeçmediğim imparator, Galatasaray efsanesi.

arda konusunda da göreceli haklı olduğunu düşünüyorum.

bi de hocanın lafı açılmışken milli takım teknik direktörlüğünden atıldığında aldığı 5,2 milyon lira tazminatı olduğu gibi çocuk esirgeme kurumuna bağışladığını belirtmek isterim, zira iyiler hiç söylenmiyor.