bugün

Normal olandır. Türkiye burası adaletsizliğin merkezi. Başakşehirli adını belkide ilk defa duyduğun futbolcu bile ferrari alıyor bu ülkede. Ondan şaşırmayın.
iyi kazanıyormus vay be.
dakikada 18 tl kazanmasına eş değerdir.
sosyal adaletsizliğinin başkentidir türkiye.
bir eskortun bile kazanamayacağı saatlik ücrettir.
Bunun karsılıgın da Turk halkına verdigi ne ? .Basarısızlık , basarısızlık ve basarısızlık .Aynı sey kendilerine "futbolcu" diyen sozde A milli takımımız icin de gecerlidir.
Çenemizi yoran kazançtır .d
Ülke ayıbıdır.
insanlık ayıbıdır. kapistalist sistemin bir göstergesidir.
Acun gibi 'yok artık sayın seyirciler' diyorum . Ama varmış
alıyo olabilir.lakin istersen saatte 100 bin kazan bu durum seni mezara girmemekten alıkoyamaz.sonunda o soğuk kefeni giyer ve mezara girersin.orada seni o aldığın maaşlar kurtaramaz başgan.aksine para adamı azdır, gaflete düşürür genellikle, sonunda da cehennemin dibini boylarsın ve orada şöyle dersin, keşke dünyada parasız yaşasa idim de allah a teslimiyet gösterenlerden olsaydım.ama o keşke boş keşkedir.bir işe yaramaz.
hem hayatı hem de insanı üzen ve sorgulatan durumdur. yazıklar olsun. o paraya aile geçindiren var. ve bu adam bir tane kupa kazandırmadı ülkeye.
Ne bilime ne eğitime katkısı olmayan saçma sapan bir oyunun yurdum halkını peşinden sürüklemesi sonucu oluşan rezilliktir.Sen prim verirsen onlarda sonuna kadar gider.Halkım açlıktan ölmüş,insanlar biribirlerini vurmuş önemli değil.Avrupa Kupasındayız.Allah belamız neyse versin.
Adamın 3 dakikası için ben günde 4 saat part time yapıyorum aq.
Siz Joachim Löw'un ne kadar aldigini biliyomusunuz ?
olmadı şöyle bir babamız!, abinin kızı da iyi bir firmaya ürün tasarlayacakmış artık. Ankara'da dayın olacak işte. ahh ahh..
Doğru bir rakam ise. Fatih terime verilen para ile yaklaşık 720 işçiye aylık 1000 tl maaş verilebilir. Bir fatih terim 720 işçiye bedel.
(bkz: HSSKTRR)
fransa'da olsa da para hesaptadır.
yuh be kardeşim bu ülkede 1300 tl ile 4 kişilik bir aile geçiniyor. hayat acımasız, hayat adaletsiz.
bi köpek düşmanı için çok fazla olan maaştır.
herife imparator diye boşuna demiyoruz. Adamın bir günde kazandığı parayla 24 aile geçiniyor. Yazık günah amk.