bugün

ilk öğretim okullarında dağıtılan tablet bilgisayarların tanıtımının fatih sultan mehmet han hazretleri kullanılarak tanıtılmasıdır. fatih "Nice cihan gezdik, nice fetihler yaptık ama bu fetih bir başka" diyerek, tablet bilgisayar ile "hangi fetihten söz etmiştir, ne gibi bir mesaj verilmek istenmiştir?" gibi sorular kafalarda dönmeye başlamıştır. saçma bir reklamdır.

http://www.youtube.com/watch?v=-k2dGo1c0Cw

edit: imla.
teknolijiyi yakaladığımızı belirten bir reklamdır. veya okullarda da çağ atladığımızı vurgulayan bir reklamdır da denebilir.
''fatih sultan mehmet haasdhajsdhakjsd'' şeklinde haykırarak güldüren olay.
olmamış reklamdır. metrobüs reklamı gibidir. öğrencilere tablet bilgisayar dağıtılması tabi ki iyi bir şeydir. fakat peygamberin bile kutladığı bir fetihle kıyaslanamaz. bunu reklama konu etmemek gerekirdi.
"Gemilerin gideceği yolu Google Earth ile çizdik." falan dese hani belki. Ama komik desen değil, ciddi desen hiç değil. Ortalık orospusu bir reklam olmuş. Ankara'dan aktaracaklarım bu kadar.
Reklamcılık Tayyip'e kadar düştü diyeceğim reklamdır.
akşamdan beri kafamda zonkluyor amk!

--spoiler--
-parmaklarının ucunda ben de var mıyım?
+sen de kimsin?

-parmaklarının ucunda ben de var mıyım?
+sen de kimsin?

-parmaklarının ucu...
+sen de kim...
--spoiler--
saçma, bir reklam olmuştur.
ne zaman şunu duysam sinirim bozuluyor, tabletler ilk çıktığın bir tane yurt dışından hediye geldi kaliteli güzel bir şey arkasında osmanlı mühürü ya da turası olsa çok güzel olur dedim bir tane arkadaşıma yaptırdım çok da güzel durmuştu şimdi seri üretime geçiyor.