bugün

Sadece arapça öğretip, hafızlık yaptırmak müslümanların önüne takoz koymaktan başka birşey değildir. Üstelik öğretmiş oldukları dini bilgiler sadece kur an kursunun içinde geçerli. Sosyal doku, hukuk, iktisat, düşmanların atlarıyla atlanmak kaideleri yok. islam ilmi bireyin, ailenin, ticaretin, hukukun tüm alanını kuşatır. Bunlar laik sisteme fikirle meydan okumayan pasif kişilikler yetiştiriyorlar. Günlük hayatımda umursamadığım kısfedır.
Hem fen ilmi hem tevhid ilmi olacak. Bunun yüzünden çevremdeki hocalarla harp halindeyim. Bana takmadıkları kulp kalmadı zalimlerin.
Medrese diye bir eğitim kurumunun açık olması ve eğitim vermesi hukuka aykırıyken, bu çürümüş kafa yapısındaki adamların eline düşmesine devlet tarafından göz yumulan, bu yaratıkların eline adeta teslim edilen yavrucak. Bir gün tüm bunların hesabı sorulur size!

Edit: Gitsin lan bara gitsin. Benim gözümde bu yaştaki çocuk ha medreseye gitmiş beyni orada yıkanmış ha bara gitmiş orada yıkanmış hiçbir farkı yok. Ayrıca gavat sizsiniz medrese de size girsin. Kafiyesiz oldu ama idare edin.
4,5 yaşındaki çocuğun medreseye gitmesi insanlık suçu
4 yaşındaki çocuğun bira içmesi medeniyet.
tamam ,sakinim........
türbandan rahatsız olanların, rahatsız olacağı durum.
hiç bişey yok ki bu görüntüde. neye saldıracağınızı şaşırdınız.
Tercih meselesi... 4.5 yaşında olup medreseye gitmeyen her çocuk atomu parçalamıyor sonuçta.
(bkz: çocuk istismarı)
yapılan şey dibine kadar suçtur. ailesinin ve bilimum sebep olanların sarığını sakalını sikeyim.

(bkz: çocuk hakları bildirgesi)
Fatih medreselerinin ismailağa cemaati ile alakası olmayıp hatta cemaati istismar eden bir kurumdur.

Fatih medreseleri ve bu kurumun başı olan masum bayraktar kovulmuş ve ismailağa ile bağlantısı olmayan biridir ancak kendisi kendisini bu cemaate yamayarak rant elde etme peşindedir.

Buraya kadar muslumanlara bilgi olsun.
beyler içip sıçıp biryerlere gelmeye çalışanları gördük birde medrese eğitiminden geçmiş nesli görelim durun hele.
Bügun ki hükümetin eğitim politikasıdır.

Ülke gerçeğidir.