bugün

hilesini bulduğum ve cheat engine'de yapmış olmama rağmen emeklerimin boşa kaçtığı sinir bozucu oyun.
ırgat gibi durmadan çalıştığım oyundur.hele bir ara superbery diye bir şey çıkmıştı kısa süreliğine,işte o zaman iki saatte bir olgunlaşan meyveleri toplayıp devasa boyutlardaki tarlayı sürmeye başlıyordum,bir sonraki hasata kadar iki saat dinlenip,yeni baştan işe dönüyordum.ama 10'a 100 veren bu meyve sayesinde iyi para yapmıştım.gerçi yüreğim de sızlamadı değil hani,bildiğin hormonluydu bu meyve,elma kadar çilekler çıkıyordu tarladan,bir dalda bin tane,affet beni yüce farmville ahalisi.
1.000.000 coins'i geçtiğim, villa alıp bırakılası oyun.
cash paraya ihtiyaç duyulan oyun.
an itibariyle villayı dikmiş bulunduğum oyun. çok pis havası oluyor. toprak kralı gibi hissediyorsunuz kendinizi.
oyundaki herşeyi ele geçirmiş biri olarak bu durumdan bir kaç gün içinde sıkılabilirim. o yüzden ben ve benim gibiler için acil yenilikler gelmesi gerekiyor oyuna. haydi farmville developers top sizde!
sayesinde laptopun touchpadinin bozulmasından korkup ayrı mouse aldığım oyun. sarıyor valla.
komşuculuk oyunu. sülalecek davet ediliyorum.
(bkz: komşum ol)
bir facebook oyunu. oyunun içeriğinin daha fazla geliştirilmesi gerek. mesela topladığımız ürünleri pazar gibi bir alanda satabilelim. ırgatları işe alalım. kağıt parayı oyun içerisinde yaptıklarımızla değilde ürünleri satarken elde edelim. mesela evlenme olsun ve evlenenler çiftliklerini birleştirsin. çok mu? bence oyun tıklamanın ötesine gider, daha eğlenceli olur.
facebookta sürekli davetiyesiyle karşılaşılan nefret ettilen uygulamadır.
hergün en az on davet alıp bir türlü oynayamadığım oyun. sanal inek, sanal sebze ile uğraşamam ben her saat gir, kontrol et yoksa çürür diyerek pc başına sinek gibi yapışan ofis arkadaşımdan dolayı oynamadan soğudum bu oyundan. öte yandan sinefil ve chin rxn, brain buddies ise favorilerim.
Facebookta gelen davetlerin %90'ını kaplayan ve artık bıtkınlık getiren oyun. Oynuyorsunuz bana bulaşmayın bari. Bilmiyormusunuz facebookta en fazla oyun 3 ay sürüyor? Bakalım yeni trent ne olcak, notificationlarımızı hangi oyun süslicek..
farenizi bozabilen, insanı sinir krizlerine sokabilecek kapasitede gereksiz bir uygulamadır. başlıktaki detaylı entrylerim hasebiyle nickime yaraşır bir farmville ustası olduğum söylenmekte efendim. sadece ekinleri eken, olduktan birkaç gün sonra toplayan ve bir sonraki hasat vaktine kadar oyuna bakmayan biriyim aslında, 24 levelim ayrıca öyle bütün gün exp kastırıp 30-35 de olmadım yani.

gerçek hayatta verdiğiniz para olmazsa, oynayamayacağınız oyundur bu. o haldedir artık. 20x20 tarlada bile 320 birim alanınız varsa, istediğiniz kadar sevin bu oyunu, hasadıyla ekimiyle dikimiyle uğraşılmaz onun. şu saatten sonra sanıyorum ki kullanıcıların iki şansı kaldı,

1. parayı basıp 200-300 bidon benzin alacaksınız.
2. farenin bozulma riskini göze alıp öyle mal mal ekip dikeceksiniz, sonunda da hiçbir şey olmayacak. öyle sürüp gidecek.
her gün facebook açıldığında karşılaşılan albümler yüzünden hiç oynanmadan nefret edilen, tiskinilen oyun.
bazılarının hala tek tek tıkladığı oyun. yahu auto click programları var 10 saniyede tıklıyor bütün tarlaya. sıkma sen canını güzel kardeşim. hele bir otur soluklan.
ziraat bankasının unutulduğu oyun. bence sanal bir banka bu oyuna çok yakışır.
tamam ağa oynayanlara hiçbir şey demiyorum kesinlikle saygılıyım. zevklidir, iyidir, güzeldir, hoştur. amma velakin benim etrafımdaki insanlar çılgına bağlamış durumda bu oyun konusunda. şu an daha da iyi anlıyorum ki etrafımda bir gıdım normal insan yok. neyse konumuz bu değil. ne diyordum? hah, evet, öğle sularında bir arkadaşım msnden bana komşu ol nolur para alcam komşu olursan sonra tekrar silersin diyerek tam 15 dakika hatta daha fazla yalvarmıştır. abartmıyorum, harbiden yalvardı lan!

sonraki zamanlarda bir tanesi lan bana hediye tavuk yollasana be bir şeye bakacam diyerek bir 10 dakika beynimin içinden geçmek suteriyle hayatımdan zaman çalmıştır.

sonraki zamanda ise bi tanesi benden at istemiştir.

lanet olsun ben sizin oynamanıza bu kadar saygı gösterirken, siz benim oynamama neden saygı gösteremiyorsunuz? allah allah lan öyle böyle değil yaptığınız ısrarlar, bi oyun için vallahi aklım almıyor yahu.

ne oyunmuş, ne oyunmuş yahu vallahi bilemiyorum.
kredi kartı geçirtmeden hiç bi boka yaramayan oyundur zira benzin alırsanız bi nebze tat alırsınız. * *
nasıl bir oyundur anlaşılamamıştır.

rpg tarzı oyunlarda, olamayacağınız şeyleri canlandırmanız makbuldür. savaşçı, kral, astranot gibi.

küçükken, büyüyünce ben çiftçi olacağım diyen birine rastlamadım henüz. ama çok meraklısı varmış çiftçliğin. gidin 50 metrekare alan alın da ekin lan. bi faydanız olsun.
20. leveldan sonra al yazmalım yazılı kamyonuyla kadir inanır'ın gelmesini hayal ettiğim oyun.
az para kazandırdığı için ineklere düşman ettiren oyun.

hamiş: kara koyun lazım kara!
beni bıktıran oyundur. hayır oynanışı açısından değil, cheat engine ile uğraşmaktan bıktım arkadaş, yenileme şu sayfayı hilelerim bi işe yarasın.**
hazine arazisi üstüne kaçak kurulan bahçe evde ahır vb şeylerden oluşan oyun. bakında belediyenin yıkım ekipleri girecekmiş dikkatle duyurulur.
2 ayda 11 milyon kullaniciyi ulaşan oyun. facebook hesabını sırf bu yüzden açanlar var.

oynamayanlar için info: millet ağaçların altında neler karıştırıyor haberiniz yok olm!
hastalıktır ; etmeyin eylemeyin .

- abi eve gidiyorum ben ya .
+ abi saat daha dokuz . nereye böyle ? daha pes , batak oynıyacaktık .
- oğlum son diktiğim çilekleri toplamam lazım daha traktör alacam .
+ ne diyorsun oğlum ne traktörü , ne çileği ?
- ya daha kız arkadaşıma at yollıycam hediye olarak . işim var ben gidiyorum .
+ beyler sıyırdı ulan bu . tamam abi tamam . sen git topla hadi geç kalma . bana da yolla .
oynarken arka planda ''ekin ektim çöllere de yoldurmadım ellere'' türküsünün çalmasını arzuladığım, çiftçi karakterimin aynı bana benzediği sanal çifçilik oyunu.