bugün

iticidir.
çok güzeldir kendileri. yani benim estetik anlayışıma göre.
Öyle bir geçer zaman ki dizisinde en garip olaylar bütününü üstlenmiş kişidir.
Sarı saçlıyken makyaj yapmadığında hastalıklı gibi duruyor.
At durdururken kullanılacak kelime gibi ismi olan çirkin.
dekolte yapmış;

görsel
hoş kız, ayrıca sözlükte yazardır. özelden çok sardırsa da severek takip ediyoruz. nickini vermicem canısı dont wori.
Nebi şahsına münhasır bir insan. Dilerim cihangirde denk gelip beraber birer çay iceriz.
kıskanılası isimde ve güzellikteki kadın oyuncu.
öyle bir geçer zaman ki dizisinde -oynadığı karakterden ötürü herhalde- pek sevememiştim. gerçi dizinin tamamı psikoloji bozuyordu.

Arif v 216'dan önce sesinin güzel olduğunu biliyordum (nereden biliyorum onu bilemiyorum*) ama o filmde kadına bakış açım tamamen değişti.
Ajda Pekkan olarak oynamak her yiğidin harcı değil, özellikle büyük şapkayla çekildiği o siyah beyaz fotoğraf beni benden alıyor.

umarım daha iyi yerlere gelir.
normal bir insan. bir gün yalnız başıma gece yarısı koko musti’de kokoreç yerken yanımdaki masada gözümün ısırdığı bir hatun yarım kokoreç yapıştırmaktaydı. şimdi fotoğrafını görünce anladım, bu hatunmuş.

kokoreç seven kadından zarar gelmez.
ingiltereden geldikçe, zirvelere katılırdı. tabii o zaman daha closer filminde sadece striptizci rölünü oynamamıştı.
güzelliği ile her zaman ilgi odağıydı. en son ingilterede ufak tefek barlarda garsonluk yapıyor, türkiye ye dönmeyeceğim diyordu ama öyle bir geçer zaman ki nin teklifine kayıtsız kalamadı.

arada yazışıyoruz ama ufaktan havalandı tabii.
(bkz: Soyadı Abdullah olan kız)
ajda pekkan'dan daha güzel ajda pekkan olabilen kişi.

(bkz: arif ve 216)
Ekşi sözlük'te, sözlük yönetiminin kendisine verdiği hesapla; kendi evinde, sabaha kadar soruları cevaplayan kadın oyuncu.

https://eksiup.com/27a08aa92995
Sempatik, tatlış, oyunculuğu gayet iyi olan bir kadın sanatçı. Unutursam fısılda filmindeki performansı hala akıllarda.
Ahlaki açıdan dejenere olmuş bir bayan.
vallah zeyneb güzel bir avraddır demek sanırım türkçesi.
La burada olma gibi bir durum soz konusu degil ne isi var uludag sozlukte.
bir dişi oyuncu.
amk ekşide çaylaksınız gelip burada oradaki olayı gündeme taşıyorsunuz. ulan siz ne çeşit bir eziksiniz lan ?
Eser yenenler denen tiple sevgili olduğuna göre hepimizin şansı var. Evet.
ne var abi bu kızda? kaç gündür kafa sikiyonuz amk..

sokakta benzeri tonla kız var lan ya da gidin biraz alternatif mekanlarda takılın..

sikem adını soyadını çoğafedersiniz..
hem güzel hem de tatlı bir kız. serenay sarıkaya kadar değeri neden bilinmez anlamış değilim. ki serenay kadar soğuk nevale de değildir.
Bir litre gözyaşı dizisine asıl başrol olarak kendisi düşünülmüş sonra da vazgeçilmiştir.
https://www.google.com/am...inlanacak/162588/amp?espv=

Televizyongazetesi/Analiz-Ece Er

Farah Zeynep Abdullah Bir Litre Gözyaşı Döktürecek
Seyirci Farah Zeynep Abdullah’ı çok özledi. Geçtiğimiz ilkbahar sonu yaz başı itibarı ile bir dizi için ekrana döneceğini duyduk ama hala bekliyoruz. Önümüzdeki kış sezonunda 2018 Şubat ayı Kanal D ekranlarında yayında olması planlanan dizi için hummalı bir çalışma yapılıyor. Bazı sanatçılarla anlaşmalar yapıldı ama isimleri şimdilik bende saklı kalsın.
Farah Zeynep Abdullah Bir Litre Gözyaşı dizisinde bize kovalar dolusu gözyaşı döktürecek.
Proje adı: “Bir Litre Gözyaşı”
Yapım:MF Yapım
Yönetmen: Yusuf Pirhasan
Oyuncu: Farah Zeynep Abdullah
Planlanan bölüm sayısı: 39
Kanal : Kanal D
ekşi'de entry kasan ünlü yazar.
güncel Önemli Başlıklar