bugün

geçekten mi ?

gerçekten buraya kahve fincanın çekip attın mı amk.
falaaddin mi lan bura ? falcı bacı mı bura amk.
Fincanın kulp kısmındaki kahveyi yorumlayabilirim.
Birisi dedikodunu yapıyor. O ortama girme fazla, uzak dur.
bakıyorum maalesef olan bana oluyor, üzücü.
at gordum ben orada.

at, zencidir.
çok iyi el falı bakabilirim.
Kocaman bi kafa gördüm sanki
görsel
görsel
görsel
Bugün arkadaşımın falına baktım ve birinin öleceğini o kadar yoğun hissettim ki, eğer çıkarsa okulu bırakıp falcı açarım.
Eskiden çok iyi el falı bakardım. Bizden geçti artık.
kahve falı baka bilirim ama uzun iş bak resmi büyüt incele sonucu yaz sağ dece tanıdığım iyi yazarlar için bakarım ara sıra o kadar.
tarot ve yildiz haritasi dahi cikartirim. dogum saatini ogren gel.
Bakla falı öğreniyordum iyi saatte olsunlar vatandaşlığına geçme tehlikesi atlatınca bıraktım..
ben götünden fala bakan yazarları tanımak isterim. zaten fala bakmak tam göttingen bir durumdur.
Sana kabaran bir şey var.
baykuş ile sincap filan var. yaş kaç omen tanrem

kedi de olabilir. kedinin falı çıkmış bence
Foto 1 de minareler var ya da ağaç gövdeleri de olabilir.

Sondaki 2 fotoğrafta ise fasulye tanesi var.

Minareler: hayır olsun. Ölüm olmasın inşallah.

Fasulye tanesi: bebek müjdesi.
erkek yok, boşa heveslenme.
boş işler bunlar.
ben pek anlamam bu işlerden cahil eğlencesi ama fal bakan hatunlar çok çekici gelmiştir bana hep. genelde böyle gizemli oluyorlar. gizli cevherleri bir türlü keşfedilemediği ve kendilerini sevip sarmalayacak bir erkeği kolay kolay bulamadıkları için de böyle fal mal işlerine sarıyorlar. halbuki kendileri de biliyor ki bu işler yalan dolan, tek gerçek olan sıcak bir tebessüm, hoş bir muhabbet. gerisi zaten fincanını göstermeye kalıyor. erkek bakmayı biliyorsa her hatunun falına bakılır. yeter ki fincan sağlam olsun.
Evlendiğiniz kişiyle başınız belaya girecek sık sık dövüşeceksiniz. Davalık olacaksınız. Ama adam tam bir psikopat boynunuza bıcak bile dayayacak sizi korkutmak için. Belki de öldürmek için.

Lütfen annesi yaşlı ve türbanlı olan bir beyle evlenmeyin. Çünkü kayınvalideniz biraz yaşça büyük olacak ve türbanlı.

O adam sonunuz olabilir.

Üzülüyorum ama söyleyeceğim. Narin boynunuzu defalarca sıkacak bu adamın elleri.

Kendinizi şimdiden güvence altına almak isterseniz ben sizle arkadaşlık edebilirim. O korkunç ailenin ve vahşet günlerinin böylece önüne geçebiliriz hanım efendi.
toskaa isimli yazara 3 vakte kadar sauron gelecek. kesin bilgi.

görsel
Can sıkıntısından arada birkaç şey uyduran yazarlardır.
(#42938370)
Bir anda birden çok sorunun baş göstereceği beliriyor. Fincan sahibini mahcup edecek türden sorunlar bunlar. Bu dertler karşısında dayandığı güç pek sağlam değil yavaş yavaş eriyen bir dağ misali. Dikkatli olmak lazım.
Bir kedi gördüm sanki. Swh.
iyi de bunun için zaten çeşitli bir sürü uygulama var. Faladdiniydi, falcı bacıydı bilmem neydi. Ciddi ciddi bu başlığa fincanını her açıdan çekip yorumlatmak için atan bir kesim var. Ben sadece şeyi merak ediyorum ya bu attığınız görselleri inceleyip yorum yapan birileri var mı gerçekten? Eğer varsa nicklerini bana iletebilir misiniz harcadıkları mesaiye sövücem de.
acilen filcanin icini yalamayi birakmalisin gerekli veriyi alamiyoruz.