bugün

nerede bir fakir görülse hemen fark edilen nem ve varoşluk kokusudur. geçenlerde yolda gidiyorum passatıma bir fakir aldım, o fakir öyle bir kokuyordu ki, arabamdan 3 gün kokusu çıkmadı.
alın terinin kokusudur o.
burada vurgulanmak istenenin fakirlerin kokusu mu yoksa passat mı olduğu anlaşılmayan durumdur.
(bkz: ciktigi yumurtayi begenmemek).
(bkz: neden birkaç yıl tatil yapmıyorsun jonathan)
bu konuyu açan kişinin karaktersizliğidir. insanların dış görünüşü değil içidir önemli olan. iyi bir aileden gelmemiş heralde bu başlığı açan şahıs.
Hep yedikleri içtikleri şeylerden dolayı.
Gidip kuru fasulye, lahmacun, sonra köfte gibi ucuz yiyecekler yenirse tabikine de kokuşur.
Banyo mevzusu da var tabi. Yıkanmıyorlar mı nedir.
yanlış önermedir fakirleikle alakası yoktur.

bu arada passsat mı fakir ahahaha.
efendim ne görmemiş insanlar var passatı olunca kendini zengin zanneden, haylayn mı lan peki asdadad.
çaresizliğin kokusudur.
hiç bir insanı(insanı) rahatsız etmeyecek olan kokudur.

mevlana hazretleri demiştir ki: ''ne insanlar gördüm üzerinde kıyafet yok, ne kıyafetler gördüm içlerinde insan yok.''

not: az önce ana avrat küfrettim entry'im silindi. siz yine benim sövdüğümü varsayınız.
(bkz: hayat kurtaran bilgiler)
zengin insanlarda yikanmayinca kokar efenim.
fakir, kültür seviyesi düşük ve bakımsız üçlemesini tamamlamalarından kaynaklanır.
passata binen bir fakirinkinden daha kötü değildir. Fakirlik ruhtadır kafadadır.
arabasına sinen götünün kokusunu, fakir bindi ondan oldu diyerek yırtmaya çalışan götüboklu iddiasıdır.
görsel
senin gibi ibne ve şanslı olmayan insanların çocuklarına ekmek götürebilmek için çabaladığının bariz belirtisidir.
(bkz: çıktığı yumurtayı beğenmemek budur)
Geçenlerde yine fark ettiğim durum. arkadaş ne zaman aracıma yoldan geçen birisini alsam arabamı leş gibi kokutuyorlar. daha fakire selam bile vermem. hak etmiyorlar.