bugün

kimle mutluysa onu seçmeli,şaka şaka zengin olanı.
(img:#1897447)
Açıklayıcı oldu.
aşık olmadığınız için evlenemezsiniz eğer aşık olsaydınız bu soruyu sormazdınız.
Kendine bakacak kadar parası olsun yeter bana bakmasına gerek yok.

He evlenmek planlarım arasında yok orası ayrı mesele.
Para yönünden fakir olsunda. insaniyetten, medeniyetten yoksun olmasın. Para kazanılır. Ama diğerleri olmayınca olmuyor.
Evlenmem
Zengin bi erkekle de evlenmem
Ibne miyim aq ben, niye erkekle evleneyim?
Bir arkadaşım fakültede “karton toplayarak geçimini sağlayan biriyle evlenir misiniz?” Adlı bir çalışma yürütüyordu. Sonuç olarak büyük çoğunluğunun sevse de evlenmeyeceğini fakat neden diye sorulduğunda pek de net cevaplar veremediklerini gördük.

Günün sonunda, karton toplayan adamlarla kim evlenecek onların evlenmeye hakkı yok mu diye ağlıyordu.
Gerçek kadın dürtüleri olan hiçbir kadın evlenmek istemez.

Hipergami bunu gerektirir *
Kusurabakmayın ben evlenmem.
Genelde cevap aynıdır ya da yalandır, ya da cevaplayan kadın henüz kendini tanımıyordur.

Bana sorsanız kendi dengim bir erkekle evlenirim. Ne altında ezilmek -güç olarak- ne de onu ezmek isterim.
Hı zengin değilim ama zengin olacağım.
Fenerbahçeyi dünya tanıyor başkanından malmeme cine kadar fakir yok adamlar kendilerine yardim gecesi düzenliyor
zengin koca arayanlar şimdi bunların eşlerinin boşanması mi lazım KOCALARINDAN kulüp fakir düştü diye.
aşık olursam evlenirim yazmışlar demek günümüzdeki kızların çoğu toptan veren eskort oluyor geçen bir arkadaş evlendi. dediği laf hadi bende para var yaptım olmayan ne yapsın. yok dış çekim yok kına shower yok şu yok bu yok ultra lüks herşey. evlilik gerçekleşince lokantaya,avm ye gidelim aşkım, şunun yeni modeli çıkmış aşkım. etrafımda evlenen ne kadar kız varsa hep böyle. ha istemeyen yok mu elbette hayatın sillesini yemiş gerçekleri görmüş, evlenmiş boşanmış, en az bir bebesi olan felan evlenir. ama günümüzde aşk mı kaldı evlilikler neden yıkılıyor.
çoğu evlenirim der edebiyat parçalar ama iş oray geldiğinde yok derler kim ne derse desin para büyük etken.

edit:eksileyen kızlar cepte para yok düğün masrafları sizden gelin benle evlenin amk bekliyom hadi.
bu sorunun cevabını kadınların yaş aralıklarına göre sınıflandırmak lazım.

18-22 asla evlenmiycağğğm.
22-26 evlenecegim erkek hem yakışıklı hem zengin olmalı.
26-30 çok yakışıklı olmasa da olur, para da bir şekilde hallolur.
30-35 olsun da çamurdan olsun.
35 üstü kedi besliyeyim ben en iyisi.
niye evleneyim lan manyak mısınız bu yaştan sonra ılık diyecekler tövbeler olsun.