bugün

dün itibari ile, yaklaşık 3-4saat uğraşlar sonucu, android tabletimde whatsapp kullanabilmek için aldığım hede. daha çok whatsapp grupları için. ha birde sağa sola şaka yapabilmek için.

ciddi ciddi beni fbı ajanı sanıyorlar lan ahaha!

aslında bu tip numaralara fake demek yanlış olur. bunlar da gerçek bir numara, ama sanal olarak kontrol ediliyor. genelde amerika'dan çıkıyor. +1 kodundan anlaşılır zaten. bu programların çalışma prensibi de, ya bir çok numara satın alıyorlar, ya da sağdan soldan döküntü numaraları, ya da birdaha kullanılmamak üzere bırakılan numaraları alıyorlar.

belli başlı programlar sayesinde alınabilir. ama bir çok program ve numara, şuan da whatsapp tarafından fixlenmiş durumda.(beni 3-4saat uğraştıran şeyde buydu zaten) ayrıca bu tip programlar ülkemizde de yasaklanmış. ölme eşeğim ölme. çeşitli vpnler ile uğraş dur sabaha kadar.

gereksizdir. ben işsizim, uğraştım.
Genellikle sms onay gerektiren sitelerde kullanılan numaralardır. Fake numara, sanal numara, sms onay veya numara onay kodları gibi isimleri vardır. Amacı ise internet aleminde gizli kalmak isteyen veya reklam, spam smsler almak istemeyen, şahsi telefonlarını burada kullanmak istemeyenler için oldukça kullanışlı bir sistem.
çoğu sosyal medya platformu ve diğer web siteler kayıt esnasında telefon numarası istiyor. reklam mesajlarından vs o kadar bıktım ki artık kendi numaramı paylaşmıyorum. uygun fiyatlarla fake numara ve sanal numara ihtiyacımı karşılayıp mobil onay işlerimi halledebiliyorum.