bugün

cnn turk'te futbolmania adlı programda aziz üstel ve ömer çavuşoğlu ile birlikte yorumculuk yapan gazeteci. aynı zamanda tsyd ikinci başkanı. beşiktaş'lıdır.
gerrard'a yaratık demiştir. * biyonik bir şey bu şeklinde tanımlamalar yapmıştır.
8-0 lık maçtan sonra israilli adama 3 gol attırılır mı diyerek ırkçılık yapan spor yazarı*
ayrıca
faik gürses:benim kaderim böyle ingiltereye ne zaman gelsem 8 yiyoruz..diyerek iğneyi kendine batırabilen insandır..*
şu an hyypia'nın Samsunspor'a gelip geri gönderilmesinden bahsetmeye başlayan kendini kaybetmiş spor yazarı

(bkz: eyvah devreler yandı)
8-0 sonrasinda kendinden gecmis spor yazari:

1- "Ben ne zaman ingiltere'ye gelsem, 8-0 yeniliyoruz. Zamaninda milli takimla geldim, Wembley'de 8-0 yenildik. Sorun bende galiba."
2- "Besiktas'in mac boyunca pozisyonu yok, bir tane pozisyoncugu var."
3- "Besiktas'in yabancilari 3.,4.,5.,6. sinif. Delgado bile 5 milyon dolara geldi ama o da boyle. Kendi basina oyle garip seyler yapiyor."
4- "Gerrard acayip bir mahlukat, bu adamin bir kramponu besiktas'ta olsa bu maglubiyet olmazdi."
5- "Futbol topu, boyle ruhsuz takima cani nerden isterse ordan gol olurmus."
6- "Bugun besiktas sahaya ciplak cikti, defans ciplak, ortasaha ciplak, forvet ciplak."
7- "Macta bobo cileden cikti, geldi ibrahim'e latince bir seyler soyledi ne soylediyse."

Ne diyelim, fena carpmis adami.
Beşiktaş maçından sonra yanımdaki ingilizlere kafamı kaldırıp yüzlerine bakamıyorum diye açıklamada bulunan kişi.
önümüzdeki ilk futbolmania programında ömer çavuşoğlu'ndan neler duyacağı merak konusu olan insandır.
(bkz: müslüm gürses spor yazarı olsun)
salı ve cuma günleri posta gazetesinde verdiği yalan dolan iddaa bankolarıyla umutlarımızda oynayan kişilik.
8-0 lık liverpool hezimetinden sonra beşiktaşlı futbolculara ithafen "ulan israilli adamdan 3 gol yenir mi?" demiş spor yazarı,yazarımsı.bahsettiği israilli futbolcuda benayoun dur.
an itibariyle cnntürk' de şike soruşturmasıyla ilgili müebbete kadar gider diyerek sağlam güldürmüştür. yok asın a.q.
sidnei'i santrafor zanneden adam.bir de bu iş için para alıyor ya yazık!
beşiktaş'ta 8 tane forvet var diyerek kafaları karıştırmıştır, fakat isimleri sayamadı.