bugün

sürekli halkı kandırdığı hale önce milletvekili sonra da kulüp başkanlığına seçilmiş kişi. içinden bu insanlar mı çok salak yoksa ben mi çok akıllıyım diyordur heralde.

(bkz: imza)
Çok ciddi bir haksızlığa uğrayan girişimci..

28 şubat sürecinde müslüman sermayenin belini kırmak isteyen malum etö tarafından kara listeye alınmış, çeşitli iftiralarla ve ufak tefek hataları abartılarak yok edilmiş bir girişimci.

Jetpa'nın kurucusu.
siirtspor'un merkezini istanbul'a taşımış olan kişi. futbolcu transferlerinde kolaylık olsun diye böyle bir işe giriştiğini belirtmiş. antrenmanlar istanbul'da olacak, sadece siirtspor'un kendi sahasında oynayacağı maçlar için, deplasmana gidilir gibi siirt'e gidilecek. yani siirt'e her maç deplasman olacak. fadıl başkan sen çok yaşa!
gün itibariyle, didim akbük'teki otelinde devre mülk pazarlarken yakalanmıştır. hala ölmediğini göstermiştir.
garip gurabanın bir avuş parasına göz diken hakkında yüzlerce yıllık ağır hapis cezası verilmiş dolandırıcı lavuk.
müslümandır.

müslüman arkadaşlara tavsiyem kendisi hakkında fazla ileri geri konuşmamalarıdır. bir cezası varsa çekip sizin gibi muhteşem müminlerin yanına cennete gelecektir. sonra utanır yüzüne bakamazsınız.

not: müslümanlık ne güzel. dişi olsam düğünümü cennette yapmak isterdim, peri masalı gibi tra la la la.
etnik olarak kendileri kürtmüş.
artık cübbeli jet fadıl'dır. cübbeli ahmet hoca'nın katıldığı bir geceye cübbe giyerek katılmıştır.
http://haber.mynet.com/de...-takip-cuppe-giydi/538608
örtünün ayıpları örtemediğinin en güzel örneğidir. dışına takma türban, giyme cüppe ama içinde iman olsun bir nebze.
kul hakkını ödemeden her şeyin batacaktır göze fadıl fıdıl fıdıl. kimbilir ne piçlikler dönüyor hergelenin beyninde.
sarığa cübbeye bürünerek şartalanlıklarına hala devam eden değişik bir dolandırıcı. görsel
milletvekili seçilip dokunulmazlık kazanan (anayasa'ya göre) buna rağmen göreve başlamak için mecliste yemin ederken apar topar tutuklanıp ceza evine konulan ve anayasa'ya göre yanılmıyorsam genel seçimlerin üzerinden 30 ay geçmeden ara seçim yapılması yasakken takriben 2 ay içinde siirt'te ara seçim yapılıp yerine recep tayyip erdoğan'ın seçilmesini sağlayan bahtsız insan.

not: olm otu boku rte'ye bağlamak istemiyorum ama her bokun altındanda bu çıkıyor. resmen anayasa'ya aykırı bir durum icra edildi bir allah'ın kuluda çıkıp "noluyor lan burda" demedi. halada demiyor.
dün flörtü olduğu iddia edilen biri ile görüntülenmiş kişidir. Galiba iflas eden turkuaz hava yollarını alıp uçakları haremlik selamlık yapacağını ve zemzem ikram edeceklerini falan söylüyordu...

Bu arada nefis eski futbolcu tanju'da kendisinin yanında çalışıyormuş haberden gördüğümüz kadarıyla...

http://magazin.milliyet.c....2011/1368376/default.htm
müslümanların gurur kaynağı abimiz. sadece yahudi sermayesinin olmadığının, müslüman sermayesinin de olduğunun göstergesi. balçiçek ilter'in programında da takır takır konuştu, herşey ortada zaten kadın da itiraz edemedi birşeye, seviyoruz kendilerini, ayrıca sakal çok yakışmış.
bazı kesimlerin * taptığı türkiye'nin gelmiş geçmiş en büyük sahtekarıdır. bilinen serveti 2 milyar, gizli servetide bilinse yer yerinden oynar.
hastasıyız.. kulak arkasının aşındırılmasına bu kadar gönüllü bi millete az bile yapmış ve yapmaktadır..
jet fadıl.
türk toplumunun (peşinden koşmayanları tenzih ederim tabiki) nasıl bir toplum olduğunun göstergesi.
yıldızları çakma çıkan işadamı. zuhahahahahazuhahahahaha ulan hepinize müstehak lan. adamı ikinci sülün osman yaptınız ya size diyecek laf bulamıyorum.

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/19906660.asp
deli gibi sevenlerin ne bok olduğunu belki anlayacağı çakma 7 yıldız olayından görünmektedir. müslümanlık adı altında yapılan sahtekarlık!
iki saray odası alana bi saray odası hediye diye reklamları dönüyor,herhalde cennetten arsa satmak gibi birşey bu..durmak yok yola devam fadıl.
bir zamanların hızlı dolandırıcısı , namı diğer * .
görsel
tam ismi mehmet fadıl akgündüz dür.
caprice gold'un sahibi ve jetpa holding yönetim kurulu başkanıdır.
görsel