bugün

Gerçek dışında da dürtmenin var olduğudur.
arkadaşımın arkadaşı arkadaşımdır.
facebook türk insanından bişeyler öğrenmiştir bence. sanmıyorum ki facebokk kim kimle sevgiliymiş hangi fotoyu yüklemişler, hemen öğrendiğin bi bilgiyi onlıne olan insanlara nasıl yetiştirirsin, faceden onlıne grup konuşulsun yaa olayı bu dedikodu aktarımı içindir bence. tamam bizde yaptık bunları ama insan akıllanıyor.
kimin gerçek kimin yalan arkadaş olduğu.
ingilizce bir kelimeyi düzgünce okumayı öğrenmişlerdir. baktılar 'fesbuğ, fespuk, feysfud, pesbuk' deyince karizma çiziliyor, doğrusunu öğrendiler, yaşasın feysbuk.
not: okunuşları kafadan atmadım, öyle söyleyip de zamanla düzelen arkadaşlarım var benim. *
eski okul arkadaşlarını bulma haricinde ne varsa.
bir şeyi zor beğenenler, her şeyi beğenir oldu.
aldatılma duygusu.
(bkz: paylaşmak)
türkler güneş gözlüğüyle resim çektirme manyağıdır. ben bunu öğrendim arkadaş.
iki yüzlülük.
kıskançlık.
Bir kizin bikinili resmi varsa ona mutlaka en az bir kere tanisalim mi seklinde bir mesaj gelmistir.
arkadaş teklifi göndermenin, çıkma teklifi sayılmasını öğrendik.
lokantada yediği yemeği milletin gözüne sokmak.
can yüzel adlı şair.
fotoşop/paint.
yazım kuralları.
Eger bir türk kızı ayna karşısında dudagını büzüp fotograf çekilirse 100`ün üstünde begeni alabilir.
elimde 5 video varsa 5'i de senindir. Ha unutmadan, bir ölüm haberini bile beğenebilirim.
hal hatır sormak için telefona gerek yoktur, özenle çekilmiş profil resminin altını sikebilirsiniz.
kesinlikle doğum günleri.
akrabaların doğum günleri,
Koskoca kadın bayram baklavasını yerken
Neden doğum günümü kutlamadın
Dedi ya la.
profil fotoğrafımızın altına yorum yaparak babamıza selam söyleyen insanların caps locklarının her daim açık olduğunu.
güncel Önemli Başlıklar