bugün

profil fotoğrafımızın altına yorum yaparak babamıza selam söyleyen insanların caps locklarının her daim açık olduğunu.
akrabaların doğum günleri,
Koskoca kadın bayram baklavasını yerken
Neden doğum günümü kutlamadın
Dedi ya la.
kesinlikle doğum günleri.
hal hatır sormak için telefona gerek yoktur, özenle çekilmiş profil resminin altını sikebilirsiniz.
elimde 5 video varsa 5'i de senindir. Ha unutmadan, bir ölüm haberini bile beğenebilirim.
Eger bir türk kızı ayna karşısında dudagını büzüp fotograf çekilirse 100`ün üstünde begeni alabilir.
can yüzel adlı şair.
fotoşop/paint.
yazım kuralları.
lokantada yediği yemeği milletin gözüne sokmak.
arkadaş teklifi göndermenin, çıkma teklifi sayılmasını öğrendik.
Bir kizin bikinili resmi varsa ona mutlaka en az bir kere tanisalim mi seklinde bir mesaj gelmistir.
kıskançlık.
iki yüzlülük.
türkler güneş gözlüğüyle resim çektirme manyağıdır. ben bunu öğrendim arkadaş.
(bkz: paylaşmak)
aldatılma duygusu.
bir şeyi zor beğenenler, her şeyi beğenir oldu.
eski okul arkadaşlarını bulma haricinde ne varsa.
ingilizce bir kelimeyi düzgünce okumayı öğrenmişlerdir. baktılar 'fesbuğ, fespuk, feysfud, pesbuk' deyince karizma çiziliyor, doğrusunu öğrendiler, yaşasın feysbuk.
not: okunuşları kafadan atmadım, öyle söyleyip de zamanla düzelen arkadaşlarım var benim. *
kimin gerçek kimin yalan arkadaş olduğu.
facebook türk insanından bişeyler öğrenmiştir bence. sanmıyorum ki facebokk kim kimle sevgiliymiş hangi fotoyu yüklemişler, hemen öğrendiğin bi bilgiyi onlıne olan insanlara nasıl yetiştirirsin, faceden onlıne grup konuşulsun yaa olayı bu dedikodu aktarımı içindir bence. tamam bizde yaptık bunları ama insan akıllanıyor.
arkadaşımın arkadaşı arkadaşımdır.
Gerçek dışında da dürtmenin var olduğudur.
internet üzerinden istenirse 1 milyon kişi olunabileceği ama gerçek hayatta bir sike yaramayacağının bilinmesi.
Şehit haberlerinden sonra Türk olduklarını hatırlamaları..
internet bağımlılığı, vakit kaybı, her gün bir yeni asosyal akımı.