erkek ve kız versiyonlarıda direk tikidir bunların yani basmakalıp ve hepsi bir örnek olurlar. aynı sanayi ürünü gibidirler, sıkıntı verirler belki söz paylaşmasa daha güzel kısmetler bulabilecek insanlardır. ama öyle olmuyor işte herkesin bir etiketi var kavramları muhabbetinden dolayı popüler olmak isteyen insanlar ayrıcalıklarını bu sözlerle ifade ediyor çünkü sözü paylaştıktan sonra aynı boktan yaşamına geri dönüyor. gençken böyle sözler paylaşan kızın birini görmüştüm kızı duygusal sandım "nereden geldi aklına o sözler harikalar dedim. gerçeği tasvir etmiş filan ilgimi çekti dedim." kız duygusal değil bildiğin öküz ve copy pasteçi çıktı. çünkü muhteşem sözleri kopyala yapıştır yaparken iki lafı bir araya getirebilmeyi unutmuş ve ne paylaştığını dahi bilmiyordu.

birde profiline nazar duası ekleyenler vardır akıllara zar.

http://www.youtube.com/watch?v=Xbmnawre7xk
gidip sevdiceğinin yüzüne söyleyemediği sözleri gelip facebook a öten kafa s**en kızdır.
size ne isteyen istediğini yazar denilesidir.
bu kızlarla yarım saat aynı masada oturun, kara deliğin nasıl mümkün olabileceğini öğreneceksiniz.
kendi yazsa bir nebze... salt copy paste. iticidir aboneliğinden çıkılır.
Sandalyeye bağlanıp sabahtan akşama kadar dövülesi kızdır. Ergenlik aşamasındadır. Feridun Düzağaç şarkıları dinleyip, Can YÜCEL okuması muhtemeldir. Sonbaharın, yağmurun, kapalı havanın ne kadar da güzel ve duygusal olduğundan bahseder sürekli. Melankolik takılmayı sever, platonik aşklar yaşar. Kulağında sürekli kulaklık olur, pek konuşmaz içine kapanıktır çünkü. &100 Türk'tür bir de.
manalı kızdır. paylaştığı sözleri ilke olarak benimsemiş tatbik ediyorsa tebrik edilesidir. manasızlıklar üzerine mana yüklemişse eyvah!
yok vallahi çoğu ergen değil, anneannemin deyimi ile '' kır eşşek yaşında'' dırlar çoğu. feci halde gıcık edici bir eylemdir, bana kalırsa da bir tür vitrin düzenlemesidir. kültür, algı, anlayış ve vakar gösterisidir amma velakin, bu manalı söz koleksiyoncusu kız kişisinin beklentisinin aksine iticidir.
ilginç bir biçimde ortalama 24 beğeni alacak olan kızdır. erkekler ilginç *
kendini hilal cebeci sanan versiyonları da var panpişler.
düdüt:ben değilim.
manasız kızdır.
kafayı yemiş kızdır, bunun birde bozuk olanı vardır aynı sözü paylaşır durur.
birilerine gider yapmak amacıyla, filozof moduna bürünmüştür, başarabilir mi bilinmez.
bazı erkeklere göre aranan kızdır. aranmaktan kastımın ne olduğunu herkes biliyordur sanırım... en azından erkekler anlamıştır.
sevgilisinden ayrılmış kızdır.
kesin birilerine laf sokuyordur.
hayatın manasını başkasının sözlerinde arayıp, bulamamaktan yakınan kişidir. hayatın manası kendi benliğindedir, herkesin hayattan anladığı farklıdır. onun sözünde anlattığı gibi hayatı yaşamaya başlarsan mutsuzluk dilekçeni yazmış olursun. zira sözlerini beğendiğin yazarların çoğu ya idam edilmiş ya öldürülmüş ya da sefalet içinde bırakılmıştır. sonuçlarına bakacak olursa sözler hayat açısından çok da önemli değil önemli olan neler yaptığındır.
yazdığı aptalca sözlerin altına oğuz atay, can yücel, bob marley falan yazmadığı sürece problem olmayan insan. kendi dünyasında o sefil sözlerin çok önemli anlamları olabilir lakin bu adamları artık rahat bırakması gerek.
manasız kızdır.
edit: bir sayfa geride bak bu, bide sayfalar var hani. *
(#14756925)
varlığı anlamsızdır.

bi sakin ol amk. sürekli insanlara mesaj vermeye çalışma. kasma kendini ve insanları.
manalı söz paylaştığını zanneden kızdır. paylaşımlarının ardından annesinin ''kalk kız soğan doğra'' sözünden sonra kalkar ve normal hayatına devam eder.
Sevgilisinden ayrılmış olması muhtemeldir.
Beyin lobunu denizin dalgalarında , yarin bakışlarında kaybetmiş kızlardır .

Ölmüyorlarda kezolar .
sürekli manalı söz paylaşma yaşı sürekli düştüğünden,

manalı söz söylemenin hissetmekten ziyade özentilikten yapılmaya başlandığı söylenebilir.
Beğeni sayısına göre edebi seviyesini mi ortaya koymaya çalışıyor diye düşündüren hayata karşı bi duruşu olduğunu sanan atarlı kız.