bugün

Apaçık vatan hainliği sayarım.
insanlik gostergesidir.
özenti amcık ağızlı ergenlerin yapacağı iştir. aynı katliamı biri çıkıp bulgaristan'da yapsa, bulgaristan bayrağı koymaz. çünkü havalı değil.
bunu yapan zaten profiline hiçbir zaman Türk bayrağı koymamış birisidir. garanti.
Suruçta ankarada o kadar adam öldü, facebook hangi avrupa ülkesinde bizim bayragimizi tesvik etti?
popülariteyi takip etmektir. topluluk psikolojisidir. sosyal medyanın temelinde bu vardır.
ps. insanların sevdiklerinden ayrıldığını, ayırıldığını görmek çok korkunç lakin dünyamızda sevgiden büyük birşey yok.
(bkz: orospu çocukluğu)
şahsen yaptığım durumdur.

olayların hiçbir şekilde masum sivillerle alakası yok. tamamiyle siyasilerin yaptığı ahlaksızlık ve şerefsizlik abidesidir. belki de yılan kendilerini soktu orası hiç bilinmez. ama tek bildiğim var ki oradaki patlama da tesadüfen senin orada okul okuyan kardeşin, yakın arkadaşın, sevdiğin kız ya da erkek. annen veya baban bile olabilirdi. o zaman da oh olsun diyebilecek miydin ?

insanların artık dünyaya barış çağrısı yaptığı dönemde araya nifak sokmaktan öte yaptığınız birşey yok. o yüzden her biriniz birer zavallı ve eziksiniz !
Ben Lübnan bayrağı koyacağım, Beyrut'ta yapılan katliam için.
amerika ve uşaklarının neden suriyeden siktirolup gitmediğini düşünemeyen ergen eylemidir.
Samimiyetlerine kesinlikle inanmıyorum. Ölüme üzülüyoruz evet ama dünyanın her noktasında ölen kişiye üzülmektir onların o çok savunduğu "hümanistlik".
Sen kendi ülkende olan olaya aman diye geçip avrupa için götünü yırtarsan kusura bakma ama asıl faşist sensin gözümde.
insancıl bir davranış olacaktı ama olmadı olamadı.

yine muhafazakar kesim geçti önümüze.

ben profil fotoma fransız bayrağı koyduğumda o sağcı, muhafazakar kesimin baskısı altında kaldım, değiştirdim resmimi.

şimdi devran döndü bize terörist bir saldırı oldu. avrupa da kimse türk bayrağı koymadı profiline, peki ama neden?

---
"işid terörist bir örgüt değil. öfkeden bir araya gelmiş bir insan topluluğudur"

ahmet davutoğlu, 7 ağustos 2014....

---
işide giden silahlar

---
işim gerçekten müslümansa türk rehineleri bıraksın

---

ben siyaset bilimi okumadım ama kısıtlı bilgim ile şu bilgiyi vermek istiyorum;

sen bunları söyler işide destek verirsen, kimse seni siklemez.
özgürlüktür. kimse kimsenin hatayına garışamaz!

şaka şaka. yavşaklıktır. sultan ahmet'te olanlardan sonra fransızlar türk bayrağı koydu mu? hayır. sikerler öyle hümanizmi.