bugün

cevap gelmiyorsa trip atmaya başlayabilirsiniz demektir.
Bu sevgilini sinirden patlatma hatta bir çeşit çatlatma yöntemidir.
insanları kavga ettirip kahkaya bakmaktır Görüldü Yazısı.
cevap gelmiyorsa "seni takmıyor" şeklinde algılanabilir. bunu gören insan üzülür, kahrolur. ağır depresyon belirtisi gösterir, ilaçlar kullanır ve sonunda intihar eder.
çözülemeyen amaçlardır. ''görüldü'' yazısına cevap alamayan aşık bir abazanın psikolojisini düşünebilir yormusunuz?

--spoiler--
beni siklemiyo hüheee!
--spoiler--

hep merak etmişimdir, bu facebook ya da tweeter gibi dünyada geniş kitleler tarafından kullanılan sosyal medya araçlarının planlayıcıları, artık bilim dünyasının kabul ettiği internet hastalığından hiç nemalanmıyor mu? yani bu bir fırsat alanı değil mi onlar için.

en basidinden görüldü butonu. ne gerek vardı aslında değil mi. ben bu tip yapıların bireysel bazda psikolojik çözümlemeler yaparak belli aktiviteleri yayınlarına eklediklerini düşünüyorum. sübliminal mesaj gibi olmasa da sizin iradenizin dışında bir bağımlılık geliştirmeye çalışıyorlar bence.

bir düşünün, bu ''görüldü'' yazısının verdiği gereksiz evhamlarla günlerini hatta haftalarını zehir eden moronlar yok mu bu memlekette? bence çok var.

yani geldik gene sanal dünyanın ne kadar da kirli bir mecra olduğu konusuna. hadin hayırlısı.
Ergenlerin trip atmasını önlemek için facebook dahileri (bkz: apple genius) (bkz: serbest çağrışım) tarafından yaratılan hede.
Kısacası karşıdaki insanın sizi takıp takmadığını * gösteren yazıdır. ilk dakikalarda nerde kaldın olur. 5 dakika sonra "beni beğenmiyor musun?" olur. Yarım saat sonra ortalık çorba olur. Kendini tanıyamazsın.*
"görüldü" yazısıyla imana getirtmeyi amaçlayan zuckerberg icadıdır. zira kendisi; "senin yazdığını karşındaki görüyor ama bir de herşeyi gören var bunu hiç düşündün mü" demeye getirmektedir. *
(bkz: sözlük yazarlarından aforizmalar)
görüldü yazısından 25 saniye sonra
noldu lan götelek siklemiyo bile seni
yazarsa gerçek amacına ulaşabilir.
çiftleri ayırıp türkiye'nin genç nüfusunun artmasına engel olmaktır. hep amerika'nın oyunları bunlar!
o hala orda demek için bence.
--spoiler--
facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg'den açıklama: şu sohbetteki 'görüldü' olayını ibnelik olsun diye yaptım.

--spoiler--
o gördü demek ama her an iki nokta üst üste kapa parantez le konuyu kapatır mal gibi kalırsın.
Asıl amacı karsıdakini uyuz etmek ve buda kızlarin işine çok geliyor. (bkz: gördü ama takmadı)
(bkz: whatsapp son görülme)
hır çıkarmaktır. insanın başına gereksiz bela açar.
bence dünya insanlarını birbirine düşürmek için kurulmuş bir tezgahtır bu.
sevgililerin ayrılması barışmak için hediye alması sonra tekrar tekrar tekrar amk ne komplo teorisi ürettim be.,?!!.''!'@/"::
Ispiyonculuk.