bugün

özellikle çekyatta yatan dayının önderliğinde harekata başlayan çetedir, kaçabilirsiniz ama saklanamazsınız.
(bkz: facebook profil resmine yorum yapan akraba)
(bkz: facebook ta fotoğraf altına yorum yapan akraba)

bi arayın be abim..
Yaptıkları yorumun sevindireceğini sanırlar. Sülalenin güzeli. Sizinkiler napıyor. Öpüyorum çok annenlere selam.
Özelden mesaj atmayı düşünemeyen acemi internet kullanıcısıdır, ezmeyelim.
insanı utandırmak için vardırlar. evet.
(bkz: anan gile selamlar)

(bkz: yiyenim)
rezalet hele birde cevap vermek zorunda kaldığın şeyler yazıyorsa üfff en iyisi kısa cevapla geçiştirmek.
böyle durumlarda fotoğraf kaldırılabilir.
facebook un dondurulması ile sonuçlanıyo.
anne-babaya mutlaka selam söylerler.

"teyzecim ne kadar büyümüşsün, çok yakışıklı olmuşsun. allah hep mutlu etsin. annenlere selamlar."
Direk siliyorum arkadaş. Küpeli bir fotoğraf koydum diye yazmadıkları şey kalmadı.
Ablamızın kızı olmuş hayırlı olsun gibilerinden
Trollük nedir bilmeden alasını yapan akrabalardır.
Engeli yiyen akrabalardır.
(bkz: oo çok büyümüşsün kerata)
bir de space ile boşluk bırakmak yerine kelime aralarına nokta koyanlar var.. allah korusun.
facebook kullanmamak için geçerli bir neden.
Noktalamaya dikkat ediyorlar türk dil kurumunda çalışıyomuş gibi.
hhkacım nasılsın seni çok özledik. bu arada fotoğrafında yakıyor . annene babana selam söyle, öptüm.
şayet geniş bir aileye mensupsanız her yerden çıkabilen akrabalardır.
misal, bir arkadaşın nişan yemeğinde hep beraber resim çekilmişiz, bende etiketlenmişim. resmin altında bir dünya tebrik yorumu. en sonda ise annemin geceye damgasını vuran yorumu,

- yavrum çok arkada kalmışsın, kafan sıkışmış sanki.. *
yakın zamanda instagrama da akın edecek olan akrabalardır.
saniyesinde atılan yorumu siliyorum efem. kafam rahat, arayıp sorduklarında da o tarz yorumlara izin vermiyorum diyerekten tersliyorum nihehehe. esen kalın efem