bugün

aslında kız yüzünden değil, canlı yayının altına yapılan yorumlar yüzünden intihar etmiştir. sıkmadan önce besmele çekiyor. işin garip tarafı yalandır diye ben de izlememiştim, arkadaşım bahsedince izledim ve gerçekten gerçek. nisa sûresi 16. ayeti okuyunuz.
helal olsun, velet ölürüm demiş ölmüş en azından sözüne sadıkmış.
http://fs5.directupload.n...mages/160619/tcb8hfzw.png
görsel
akplidir.
Kemalizm duygusunun meydana getirdiği islamsız insan modelinin tezahürü olan genç.

Manevi damarları kopulan bu gençler her an kendine zarar verme tehlikesi altındadır. bu ve bunun gibi birçok genci sokaklarda görmek mümkün.
ölünün arkasından konuşulmaz derler ama neyse yani.
saçmalık, salaklık yapmış, cehenneme gidecek gibi yorumları yapan insanlar gerçekten ya beyinsiz yada her halta yorum yapma fantezisi o kadar çığırından çıkmış ki konuşmadan duramıyorlar. internet o kadar sikmiş ki insanların beynini, artık herkes kendi fikrinin değerli olduğunu düşünüp her yere yazar olmuş. orada bir insan kendini öldürecek bir sebep bulmuş ve canına kıymış, ama mal insanlar hala analiz etmeye, bir kalıba sokmaya çalışıyorlar. bari ölümü ve acının sebep olduğu şeyleri yapmayın, onun anlamı kalsın azcık. yapmayın da insanlar kendilerini internet başında öldürmesin artık.
Yaptığı bencillikten başka bişey değil. Anasına babasına üzüldüm allah sabır versin.
fazla din çektiği için bir an gaza gelip kendinden geçerek kendi canına kıymış olabilir. o kadar dedik şu dini biraz azaltın diye.
insan üzüldüğünde yıkıldığında rabbine sarılmayı bilmeli yoksa sonuç ortada.
gençliğine yazık etmiştir. hiçbir kız için değmez. annesinin feryadını duymak gece gece tuhaf etti.
o yaşta bir çocuğun o pompalıya erişmesini kimse tartışmamış, vurulduktan sonra bağırıyor, tecrübelerime göre pompalı saçmalar atar bu yüzden vücudun bir kısmına aniden giren yüzlerce küçük metal kişiyi ani bir hareketle yerine mıhlar, bu yüzden ev baskınlarında uzun namlulu silahlar değil pompalı kullanılır, çünkü uzun namlulu silahla bile vurulsa karşılık vermek için ortalama 5 saniyesi vardır.

O yüzden pompalı ile vurulur ki hareket edemesin diye, bilmiyorum haber kaynaklarından doğrulandı mı ama anneannesi ve dedesinin feryadı gerçekçi gibi.

Olay mynette varmış, insan yaşamdan soğuyor.
ölürken bile artistik peşindeler.
Gün geçtikçe intihar oranın artması . işsizlik , geleceğe dair kaygı , psikolojik sorunlar ve sosyal ağlar . Bunlara sebeptir . Böyle olayların haber yapılmaması gerekir .
Canlı yayının linkini beklediğim olay.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar