bugün

beğenmek varsa beğenmemek de olmalıdır, kuru kuruya iyimserliğe hizmet etmeyen mantıklı, gerçekçi bir geliştirmedir.
youtube'da var olan butondur.
beğenme butonu varsa beğenmeme de olmalı.ısrarla istiyoruz.
olmasını istediğim ama olmayacağını bildiğim buton.
yetmez!

Iğren, hatta kus butonu olmalıdır.
eğer öyle bir buton olsaydı facebook çok eğlenceli olurdu.
altına bi yorum yapılamayınca basarım gider amk diye tıklanılan bişey.
olması gereken buton. paylaşılan o kadar saçma yorumlara, fotoğraflara tepkimizi gösterememizi sağlayan eksiklik. adımız saklansın falan da demiyoruz, adımız da belli olsun ama butonumuz da olsun be.
s*de olmayan butondur. facebook kadar saçma bir şey görmedim.
olsa süper olurdu dediğim butondur.
pozitif varsa negatif de olmalıdır.
yakında eklenecek olan butondur.
kesinlikle olması gereken butondur.
"lan senin yapacağın paylaşımı zikiyim" in buton haline dönüşmüşü.
ortalıkta bolca hıncal uluç'lar görmemize sebep olacaktır.
şehit haberleri, ülkenin kötü gidişatı haberleri paylaşımları yapan duyarlı vatandaşların arkadaşları için olması gereken bi butondur.

37 ölü.
ahmet mehmet and 7 others like this.

hayır yani bunu beğenmesinin ne kadar kötü durduğunu belki de fark etmiyor ama kötü duruyor be.
uygulamaya koyulmasının hemen arkasından "tşk cnm o senn güzelliğin" butonu gelmesi beklenen buton
"tıklamak" fiili kulağa hoş gelmiyor ama netice olarak tıklıyoruz ve tıklatıyoruz. (bkz: entrylerini beğenerek takip ediyorum sevişelim mi)
şayet yapılacaksa -ki yapılmalı- beğenmeyenlerin ifşa edilmemesi gerekir. yoksa kimse tıklamaz o butona.
kesinlikle ihtiyaç vardır. herkesin durmadan birbirini beğenme durumuna bir nokta koymak gereklidir. o ne öyle teletabies'ler gibi..
(bkz: hadi sıkı sıkı sarılalım)
insanları facebook'tan soğutacağı için konulmayan butondur. paylaşımcı arkadaşımız bir şey paylaştıktan sonra sadece beğenileri gördükçe daha da bir şeyler paylaşma arayışına girmektedir. beğenmeme butonu olsa paylaşımcı arkadaşımız beğenilmeme sayısı arttıkça facebook'a girme sıklığı azalacak ve kendini beğendirmek için başka şeylere yönelecektir. evet.
gelecekmiş haberlerde söylediler.
facebookta iyice bokunu çıkardı dedirten haber.
gerçekleşecek olan sistem beğendim ve beğenmedim butonu eklenecekmiş.
Acilen gelmesi gerekir. Dislike sayısının da görünmesi gerekir.