eski trabzonsporlu futbolcu, şu an internacional'de kiralık oynamaktaymış.
(bkz: güvenme ellere düşersin dillere)
trabzonspor dan kiralık olarak oynadığı internacional kulübünde mükemmel performans gösteren brezilyalı oyuncu. (bkz: sevdan ile düştüm yaban ellere)
(bkz: yalan sevgilim inanma ellere)

(bkz: en kötü esprimiz böyle olsun)
brezilya da 11 altın adam ödülüne layık görülen defans oyuncusu. uyumsuzluk diye buna denir. lemi çelik kendisini trabzonspor a getirdiğinde istediği performansı gösterememiş, bunun üzerine apar topar internacional takımına kiralanmıştı.
stephanov un yanına acilen geri getirilmesi gereken futbolcu
özellikle sao paolo karşısında, libertadores finalinde oynadığı futbolla göz dolduran, trabzonspor' un yeteri kadar şans vermeden gönderdiği futbolcu.
trabzonspor un yabancılar konusundaki hayal kırıklığının ikinci versiyonudur. bütün maçlarda oynadığı halde şu andaki performansının yarısını bile sahaya yansıtamayan bu zat, libertadores kupası, kıtalararası kupa, buda yetmezmiş gibi brezilya ligi şampiyonluğuna oynama ve altın onbire seçilme becerisi göstermiştir. ilk hayalkırıklığımızı da lars olsen döneminden hatırlıyorum, adamı gönderdiğimiz sene danimarka avrupa şampiyonu olmuş, olsen altın karmaya seçilmişti. uyumsuzluk diye buna denir.
"ben sevdim fabiona eller aldı " iğrenç esprisinin nesnesidir.
taraftarların sevgilisi olması durumun da tribünlerin söyleyecegi şarkı gayet belli olan sporcu.

(bkz: aslanım eller eller) *
fabiano eller ve hakem penaltı noktasını gösterir.
atletico madrid takımına 2.5 yıllık imza atmış futbolcudur. madrid takımının defansında a.lopez, pernia gibi usta oyuncular varken şans bulamayabilir, ancak hocası onu daha çok orta sahanın solunda kullanacak gibi. bu senede sevilla ile şampiyonlar ligi için mücadele edeceklerdir. ayrıca (bkz: fabiano eller esprileri)
(bkz: vajinal jeller) *
tam adı Fabiano Eller dos Santos olup, bir kez de olsa 2005 yılında seleçao adına ter dökmüştür.
atletico madrid den, brezilya liginde oynayan santos a transfer olmuş futbolcudur.