bugün

beyefendi burada swinger çağrısı yapmış sanırım.
görsel

atmasam olmazdı...
aynı kişiyle yıllar boyunca sevişmeye kendini zorlayan, zevk almasa da alıyormuş gibi yapan, sevişme esnasında başkasını düşünmek zorunda kalanlardan daha aklı başında olan bir kişinin söylemi.
Tamam peki. Cem ozer bunu dedi diye gavat oldu. Peki karisini lahana gibi kat kat ortulere sarmasina, gunlerce eve kapattigi halde sonunda bizzat kendi erkek kardesiyle yatmak suretiyle aldatildigini ogrenen adam nedir?
Kadinin icinde varsa sen zincire vursan yolunu bulur yine yapar zaten. En azindan boylesi daha durust ve daha net.
Muge anlida vardi boyle bi tip, gorunurde turbanli, dindar. ama kocasinin erkek kardesiyle yatmis, patronuyla yatmis.
Boyle olunca daha mi iyi peki?
toplumdan temizlenmesi gerek düşüncedir. Bir hitler lazım bize ki düzene soksun adam gibi. Bunu artık gerçekten istiyorum. Hayır örtülere sarmak kadını dövmek de yanlış. Taş devrinde mi yaşıyoruz yahu yada orta çağda mı seçimlerimiz bundan ibaret mi.

Ekleme:5 kez evlenmiş tüm ilişkilerinde başarısız bir adamın beyanıdır. ilişki konusunda birbirini seven sevgi yapan çiftlere itibar edin. Bu tiplere değil.

insan evlilik kurumunu yarattı ve bunun doğada güzel örnekleri vardı.
Adam iki insan konuşamıyorsa, dertleşmiyorsa, duygusal birşeyler paylaşmıyorsa ilişki bitmiştir demek istiyor, ama maalesef aklı sikinden 10 santim yukarı çıkamayan yurdum insanı başka erkekle yatma lafına takılıp kalmış.
Demek Nurgül Yeşilçay durmadan bu yüzden sevisiyormuş.
Aydinlandik.
Cem özerin sıradışı fikri.

Demek istediği bir ilişkiyi ilişki yapan seks değildir.

Bu dünyadaki insanların çoğunluğu böyle düşünse haklılık payı oluşabilir. Fakat tam tersi bir durum söz konusu.

Ayrıca cinsel ilişkinin, duygusal bir ilişki de olsa yaşanan, o ilişkiye olan katkı payını görmezden gelmemiz mümkün değil.
(bkz: akp zamanında gerçekleşmiştir)
"başkasıyla" kelimesi "şeyhimle" ile değiştirilerek yobaz versiyonu elde edilebilecek beyandir.
gönder gelsin.
Reklamın iyisi kötüsü olmaz, hatırlanmak için gavatlığı bile ele almış bu. Kendine mi yol yapıyor, yanındakine mi mesaj veriyor bilmem. Serbest ilişkilerin adamı demek ki.
Evine bekçi arayan kaltaklar kendisiyle ilgilenebilir, herifin kendini ilanıdır.
Gavat mısın acep?
(bkz: yılın gavatı)
nasıl yani?
Aldatma sayılmaz senin gavat olduğun ortaya çıkar.
Ben sayarım.
"aaaa.. valla bunu saymayız... mutlaka yine gelin.. çocukları da getirin ama..."
fantezilerinizi herkese duyurmaya çalışıyorsunuz herhalde.
Karısının tadına bakmak istediğim yazarları öğrendiğim başlık.Sorun olmaz sonuçta medeni insanlar.Karılarını sikeceğim aşağı yukarı.Yobazlar sizi...
eşin bu durumdan haberi ve rızası varsa aldatma sayılmaz. aldatmak kandırmaktır, yalan söylemek ve arkadan iş çevirmektir.
Şerefsiz onursuz anası belli olmayanlar toplanmış yine.
bana söylerse ben de saymam. isterse bize de davet edebilir erkek arkadaşını. yapacaksa gözümün önünde yapsın, birlikte eğlenelim.
Efe aydal'ın söyleyeceği tip bir cümleye benziyor.
Kemoşgilin cemo'nun beyanı. Vay be, ne kadar modern bir söz.