bugün

eşcinsellik sapkınlıktır sözünün gelişmiş halidir. ve doğrudur.
konuyla şuradan ilgilenip de feyzinizi açıp inşaallah doğru yola ulaşabilirsiniz. yani, öyle kolaya kaçmamak lazım!

http://ahmeteminseyhan.bl...lmasi-gerekenler/10844928
eşcinsellik hastalık değildir. adından da anlaşılacağı üzere homofobi bir hastalık biçimidir. ağzı olan konuşuyor, yarası olan gocunuyor arkadaş. ne zorunuz var eşcinsellerle?

edit: asıl sapkınlık heteroseksüellikte yatar. her heteroseksüel erkeğin am sevdası sapkınlık derecesindedir.
yazıyı tamamen okudum. Öncelikle adamın müftü mü yoksa doktor mu olduğu anlaşılmıyor. Çokca hata buldum.

1)Öncelikle dünya sağlık Örgütü bunun bir hastalık olmadığını 25-30 yıldır söylüyor. bireysel ve dini değerler uğruna hipokrat yeminini boşa sayamazsın.

2)Eşcinselliğin hormonlarla hiç bir ilgisi yoktur. Üniversiteyi geçtim lisede biyoloji de mi gormedin.
lezbiyenlerin de okuyup öğrenmesi gereken doğru.

olum onlar okumasa da olur aslında ya .s

püfff yaaa.
zamanında eşcinsel olup daha sonra söz konusu tedaviyle normal bir insana dönen zeka küpü bir insanın fikridir.
makaleyi yazanın prof olduğu düşünülünce ülkenin akademik personelinin acınası hali iç burkuyor.
eşcinselliği bir hastalık olarak görmek tedavisi mümkün olmayan bir sapıklıktır.
kafasını yormadan kendi işine baksa herkes, sanane eşcinselden adamın tercihi bu ve senin inandığın Tanrıya inanmak zorunda değil ve sirf sen inanıyorsun diye sana göre de yaşamak zorunda değil. hem tedavisi olan şey hastalıktır önerme baştan yanlış, eğer böyle bir şey olsa allah baştan kaybediyor herkese yasakladığı birşeyi bazı kullarının başına hastalık olarak veriyor böyle tanrı nasıl olabilir. bence ya sizde bir sıkıntı var yada Tanrıda...
başkalarının tercih ve hayat şekillerine akademik ve ya doğrudan müdahale etmek ise tedavisi olmayan bir salaklıktır.
yanlış bir bilgidir

eğer doğru olsaydı eşcinsellik hayvanlarda olmazdı. hoşumuza gitsin ya da gitmesin.
bu işle ilgilenen doktorların tedaviyi tetikleyerek bir sürü eşcinsel ailelerini söğüşlemeyi amaçlamasından doğan bir önrmem yanlıştır.
Eşcinselliği bir sapkınlık veya hastalık olarak görmüyorum.
Kişisel çapta bunu böyle görenler kendi tercihi. Ancak medyatik çapta iş daha farklı.
Sadece ekonomide para piyasasına çok katkısı olmadığından dolayı dışlanır.
Çünkü evlenip,çocuk sahibi olmak sistemin kölesi olmayı,bol para harcamayı beraberinde getirir.
Sistemse sadece tek tip insanın olmasını destekler.Koyunlar gibi. Güdülmesi kolay olur.
Ve herkese aynı türden mallar satılması.Erotik shop değilseler tabi.
neden bu kadar eşcinsellerin üstüne gidiyorlar anlamıyorum. Sanki her eşcinsel olan onunla bununla yatıyor, yataktan yatağa atlıyor, kudurmuş sex makinesi hepsi ya. Bunu söyleyen adam filmlerin etkisinde kalmış bence. Kendi hallerinde insanlar, bulaşıcı falan bir şey de değil. Ee? Sizene abi.
kafası viktorya döneminde kalmış sözde profesörün saçmalığından öte bir şey değildir. en son o dönemde eşcinsellik sapkınlık olarak görülüyordu, hatta 1950li yıllardan sonra da tıp sözlüğünden zihinsel bir hastalık olduğu kaldırılmıştı.

şimdi bu sözde profesörün, güya bilim adamının sıçmığından aslında türk eğitim sistemine bir güzel geçirmeyi planlıyordum ama bu adamın profesör olduğu bir ülkedeki eğitimi ciddiye almam hayatta.

bilim adamı mı yoksa din adamı mı önce ona bir karar versin. din adamıysa sesimi bile çıkarmam görüşlerine, ama bilim adamıysa işte orada bir dururum sonra bir güzel söverim. böyle saçmalık mı olurmuş. yazının tamamını da okumadım zaten. vaktimi ziyan etmeye değmez.

asıl sapkınlık işi gücü bırakıp milletin sikinin/amının derdine düşmektir. profesör olmuş ama bu sürede beyin kıvrımlarını hiç geliştirememiştir. bu ve bunun gibilerinin yetiştirdiği nesilleri de sözlükte bol bol görebilirsiniz.
Ilahiyat bolumunde akademisyen olan bir sahsin hakkinda ahkam kesemeyecegi durumdur.
Escinselligin hastalik mu, sapiklik mi, genetik mi, sonradan kazanilan bir ozellik mi oldugu hususunda arastirma yapan ve bu konuya akli yeten yeterince biyolog, sosyolog, genetik muhendis, psikiyatrist ...vs var iken ilahiyatcilar bir zahmet islerine baksinlar.
bunu yazan sözde akademisyen üniversiteden atılmalıdır. Şahsen ben akademisyen olursam eşcinsellere eğitimde uygulanan mobbing, ayrımcılık v.s üzerinde duracağım. Üniversite- evrensel değerlere sahip olan.Adı üzerinde evrensel görüşlü olmalı bir akademisyen.
(bkz: hadi yine iyisiniz ibneler)
Hastalık degildir.
Tercihtir.
Psikolojik ve sosyolojik baski altinda yaşadığı olaylar neticesinde ve ayni zamanda hormonel etkilerin de varoldugu bir tercihtir.
Mümkünse akit okumayin.
Götünüzü silmeye değmeyecek paçavranin yeni uydurması.
sözlükteki ibneleri ortaya çıkartan başlıktır.
Abi sadece tercih bile değildir. Hormonal bir şeydir lan bu neden hala anlamak istemiyorsunuz. Gelip sanki seni sikiyorlar sana ne amk.

Yalan haberdir.
bitmeyen geyiklerdendir.

he he 31 çekerken kadın düşünürlerse eşcinsellikleri kalmaz. vay aq. bir de profesör bunu diyen. ee, islam kafasıyla bilim yapmaya kalkarsanz böyle olur.
He tedavisi var ama biz mal olduğumuz için çekelim bu dertleri deyip tedavi olmuyoruz. Bir siz çok biliyorsunuz içinde olmadığınız konuları.
tamam kardeş. başına bir şey gelirse aklımızda bulunsun.
görsel
hastalık olması için elden ayaktan düşülmesi gerekir. ha psikolojik rahatsızlık derseniz o daha büyük saçmalıktır çünkü herkesten daha sağlam psikolojimiz var çünkü homofobiklerle baş etmeye çalışıyoruz en basiti. onarılması gereken düzeltilmesi gereken bir durum olmamasına rağmen heteroseksist beyinler tarafından sorun görülüyor. milletin karısına kızına sarkan, 10 yaşında çocuğu hamile bırakan muhteşem tecavüzcü heteroseksüelleri tedavi etmek yerine bizimle uğraşan bu androidlerden nefret ediyorum. bokunuzu kaşıklayın.

Bu uzun yazıyı yayınla tuşuna basar basmaz eksi veren beyinsize de selam. Önce oku gerizekalı.