bugün

bekleyenlerinin olduğunu gösterir.
gerici yobaz olmayı göze aldım. eşcinsellik aids ve türevleri gibi cinsel hastalıklara gebedir. ve prezervatif olmadan bok yoluna girmek ya da girdirmek biraz iğrençtir. bence her türlü iğrençtir. ama ne diyelim yolları açık olsun eşcinsel kardeşlermizin.
(bkz: lut kavmi)
http://www.kavimlerinhelaki.com/lutkavmi.html
eşcinsel düşmanı yazarların aramızda olduğunu ve gerikafalılığını gösteren başlık.
tanrı'nın ayıbıdır.
yoksa peygambere bakılan cinsiyetçi bakış açılarının sonuçlarının.
yoksa kimsenin bir peygamberin yataktaki özelini bilmiyor!
hangisi gey, bisek, hetero bilemeyiz! malum günümüzde bile bunları bilemezken. ben geyim ama peygamber değilim.
azınlık olmak "nah" çok zor be gülüm.
eşcinsel olarak gönderilen peygamber yoktur, fakat eşcinsellere gönderilen peygamber vardır. lut as lut kavmine gönderilmiştir. eşcinsel, daha doğrusu ibne olan bu kavim, helak olmuştur. ibnelik, hayvanlıktan daha aşağı bir durumdur. allah insanı çift olarak yaratmıştır. üçüncü bir cins ya da cinsteşler arası ilişki yoktur ve insan tabiatına aykırıdır. hayvanlarda dahi ibnelik görülmemiştir.

bu ibnelik virüsünü batı empoze etmiştir. hiçbir akli, mantıki, vicdani, fıtri, psikolojik ya da insani yönü ve temeli yoktur. azgınlık, haddi aşmışlıktır. aile ve toplum yapısını bozmak amaçlanmıştır. dolayısıyla ibneleri hasta olarak düşünemeyiz. onlar kendilerinden çok çevreye zararlıdırlar. hatta insan ırkı için tehlikedir.

ibnelere dahi özgürlük isteyecek hale geldik. meselenin arka planını, sonuçlarını sorgulamaz olduk. ibneliği meşrulaştırmak için filmler, videolar, makaleler, kitaplar yayınlandı. hatta uydurma bilimsel(!) araştırmalar dahi yapıldı. allah erkeği kadına, kadını erkeğe uygun yaratmışken, bu fıtri münasebeti tahrif etmek en başta insana zulümdür. kainata zulümdür.
tanrı'nın ateist peygamber göndermemesi kadar doğal olan durum. yoksa kendisi başka, verdiği mesaj başka olan birisine kim inanırdı ki?
kadin peygamber yollanmamasiyla ayni sebeptendir; peygamber, bircok gucu temsil ettiginden sikilebilen bir sey olmamalidir.

(kibar sekli nasil soylenirdi bilemedim)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar