bugün

Ayranı fazla kaçırmış anlaşılan.
Hep rom böyle yapıyor bunları.
heee.. tabe..

hepsinden önce marsa biz gideceğiz ya.. hesapta..
imam hatip çerçevesinde değerlendirildiği zaman doğru olan önerme.
Güldürememiştir bile.
(bkz: neye göre kime göre)
Doğrudur.
Koyun eğitiminde dünya birincisiyiz.
Bu arada bu insanlar neyi protesto ediyor acaba bakakalan bey diye sormalı kendisine.

görsel
1900 yılındaki hallerinden iyiyiz.
bu sayede üstün donanımlı mühendis, doktor, bilim adamı yetiştiriyoruz ve tüm dünyaya teknoloji satıyoruz diye devam etmesini dilediğim ancak bu hayalden 50-60 yıl geride olduğumuzun farkında olduğum açıklama.
türkiye" de yaşayan biri söylüyorsa kahkahalarla gülme sebebidir.
hı hı çıkarttığımız ilim ve bilim adamlarından belli.
muhtemel çeviri hatası olmalı(!!! )

dış bağlantılı homeoffice çalışanı bir isim açıklaması galiba.
..........................................................................................................................................................

halkla dalga geçmek suç değil,bu adama küfür etsen suç.

sözlük küfür timini iş başına davet ediyorum.
evet çünkü
eğitim ucuz herkes eğitime ulaşabiliyor burslar yurtlar kurslar vb herşey var abd bir kaç okul dışında diğerlerinin durumu içler acısı zaten o okullarada sadece burjuva takımı ulaşabiliyor bizde çalışırsan derslerin iyiyse odtü de boğaziçi de koçta okumak işten bile değil.
Bu adam milli savunma Bakanlığı da yaptı, hatta MEB'den önceki görevi. Düşünün bizi nasıl akıllar savunuyo aq.
Eğitim imkanları bakımından doğru olan değerlendirmedir. Erdoğan düşmanı cahil sürüsü hemen atlamasın şimdi. Kalite olarak ise yanlıştır. Zira fatih projesinin kapsamındaki yenilikler ne amerikada vardır, ne de ingilterede. Lakin bunu ne kadar kaliteye dökebiliyoruz, orası tartışılır.
üniversiteleri, dünya'da en iyi üniversite sıralamasına giremeyen, yaz boz tahtası hesabı zırt pırt değişen eğitim sisteminin olduğu bir türkiye'de söylenen osuruktan nağmeler.
(bkz: akp kurmaylarının fantastik beyanları)
10 yıl ingilizce dersi alıp hiç konuşamamamızdan bellli ...
Güzel fıkra.
adama kızmayın eğitimde iyiyiz. sorun eğitimde ne verdiğimiz. şaka len 20 sene de ingilizce öğrenemiyoruz.
görsel
Ağam eğlenir bizle.

Amk şaka gibi. Yazmaya üşendim. işim gücüm olmasa alırım bir kamera elime, kaliteli egitim dediği saçmalığı çeker dökerim piyasa ama vaktim yok.
din kültürü eğitimidir o. normal eğitim olsa duramazdık.
(bkz: kendini avutmak)
(bkz: ingilizce öğretemeyen eğitim sistemi)