bugün

yarağı bana da gitmeyecekse karıma arada bir girmesinde sakınca yok.
(bkz: deyyus)
şayet ben başka bir kadınla sevişirsem otomatikman karıma da doğacak haktır! bu yüzden ben aldatmayacağım ki oda aldatmasın! işte bu yüzden adı "evlilik" tir. karşılıklı güvene dayanan mukaddes bir müessesedir!
kadının aklında varsa zaten sevişecektir.
bir kere evlenirseniz zaten birbirinizden başkasıyla sevişmek istemiyorsunuzdur. başlığı açan şahsiyetin de, evlendikten sonra da çapkınlık yapmayı, marifet sanacağı ve bu çerçevede karısını da kendisi gibi göreceğinden, olması doğal olan atraksiyondur.
hatununa yetemeyeceğini düşünen gavat insan söylemi. Ben sikemem başkası siksin diyordur.
E madem güvenmiyorsun kendine, evlenme o zaman.
böyle gavatlar arasında şakirt olmak, yobaz olmak erdemdir.
gavatların yer aldığı sahnedeki düşünce. modern zamanların pezevenkleri sizi.
geniş erkek(!) söylemi.

not: biz kendi aramızda bunlara gavat diyoruz. bu kişiye tavsiye evlenme bunu iş olarak yapan biri ile birlikte ol hem parasını yersin, hemde itibarlı meslek sahibi olursun (bkz: pezevenk).
(bkz: medeni godoş)
Teoride atıp tutmak kolay tabi. Karın başka erkekle sevişip sevişip (tabi "arada") en sonunda seni boşamaya karar verdiğinde bu fikrini gözden geçirmen gerekebilir.
şair burada içindeki tarlanın genişliğini anlatmaktadır. bu söylemde bulunan saplarla evlenecek hatun kişilere acıyorum. (bkz: siktin formatı eyledin viran)
on adımda gavatlık kursunun finalidir. bunu da yaptığınıza göre tebrikler gavat oldunuz. sertifikanızı almanız için sizi arayacağız. hayırlı olsun.
karısı ama yatakta o daha iyiydi tepkisi verdiğinde yazarın vereceği durumu merak ettim.
(bkz: alnın kaşınıyor bak bak boynuz çıkıyor galiba) .
trollük yapayım derken hesabından olan bir insanın saçma düşüncesidir.
kaşarlıktır. bunu erkekte kadında yapsa kaşarlıktır. elim yağım tiradi hafız şakanın bir sınırı var.
ilginç bir o kadar da sapıkça düşünce.

+ aloo, aşkım akşam ev müsait mi?

- neden aşkım?

+ iş yerinden bir stajyer ayarladım da, sen saat 9 gibi kahveye arkadaşlarının yanında takıl.

- oldu aşkım size iyi sevişmeler.

(bkz: modern pezevenk)
saçmalayan yazar. yahu kardeşim bizde modern bir toplumda yaşıyoruz bizde yobaz değiliz ama senin yaptığın bildiğin gavatsın. iyi madem bir arada bana gönder bi eline alsın okşasın bakayım. ev arkadaşımda bi posta atar.
arada bize de gonder desek hic de kabahatli olmayacagimiz dusunce tarzidir. bu ayiptir modern olmakla alakali degildir... o sana ozeldir sana ait olmalidir sen de ona tabi ki. bu nasil bi dusunce amk...
Diyorsaniz pezevenk olmussunuzdur tebrikler.

Kardes karim dedigin senin namusun, ileride de cocuklarinin anasi olacak kisidir. Sende ki nasil bir mide anlamadim. Totos musunuz oglum siz? Yarin obur gun ensest seks hikayeleri yazacaksiniz diye korkuyorum.
(bkz: system error)

Edit : başlığın sahibi silinmişya, zall'ın hoşuna gitmedi heralde.
son ''modern'' adam beyanatıdır. Bahsi geçen başka erkeğe de sormak lazım tabii. Misal, ben seviştiğim kadının, akşam evine gidince kocasıyla sevişmesini istemem. Sevişmeyeceklerse, aynı yatakta yatabilirler. Adama da ayıp sonuçta, o kadar da değil.
Doğacak çocuk senin mi şüphesi de seni yer bitirir.
gavatların efendisi.
ateistlerin belli bir kısmının * benimsediği ya da benimsemeye meyilli olduğu düşünce. hani onlar cinsel tabuları yıkmışlar ya, modern, özgürlükçüler ya. cinsellik özel bir şey değil bir ihtiyaç, yeni tanıştığın biriyle bile yapılabilecek eğlenceli bir aktivite onlar için. işte tabuları yıktım yeaa modernim derken cinselliği o kadar ayağa düşürüyorlar ki cinsellik onlar için bakkala gitmek kadar basit bir olay. ayrıca bu cümleyi kuran insan enseste meyillidir. net. meyilli olmasa bile onaylıyordur, ılımlı yaklaşıyordur. çünkü bu insan cinselliğe bir sevgi paylaşımı olarak bakmıyor, sadece eğlenceli bir aktivite, biriyle tanışıp çay içmek kadar basit bir hadise olarak bakıyor. dolayısıyla ailesiyle eğlenmekte kötü gelmiyor heralde. çünkü bakış açısı bu, cinselliğin bokunu çıkartmışlar. diyorum ya bunların cinselliğe bakış açısı farklı, modernler bunlar batılılar, özgürler. ekşi sözlükte bu tarz başlıklar var ve başlığa karşı çıkanlara "geri kafalı vs." temalı yorum yapanlar azımsanmayacak derecede. işte şimdi bazıları nasıl sırf bakireliği önemsiyor diye o insanı hiç tanımadan bakireliği önemseyen kişiye "geri kafalı, zar beyinli" vs. diye hakaret edilebiliyorsa, öyle bir gün gelecek belkide bu başlıktaki gibi düşünmeyenlere "karım başkasıyla sevişemez" diyenlere o hakaretler edilecek "karın senin malın değil, ne yani karına mal olarak mı bakıyorsun innmyrum.s.s" denecek ya da geri kafalılıkta itham edilecek. belki elli yıl sonra ama bu olacak arkadaşlar. "kafan çok güzelmiş kardeş güle güle kullan" diye düşünenler olabilir ama böyle bir popülasyon ekşide hali hazırda mevcut. yüzde yirmi yüzde otuzlarda olduğunu düşünüyorum ve hiç az değil.