bugün

kadın haklarını savunan, bunun için mücadele veren kadınların mücadelesini baltalayan kadın türleridir. onlar toplumsal normları kabul etmiş, ezilmekten rahatsızlık duymayan, kendini güvende hisseden ve kendisi için mücadele eden kadınlara karşı olan kadınlardır. ilginçtirler.
ezilmekten ziyade karşısındaki erkeğin erkeksi güdüleriyle karşılaşmaktan zevk alan kadın olması muhtemeldir.
hiçbir kadın kendisine eziyet eden, kendisini zor durumda bırakan bir erkeğe saygı duymaz. ama karşısındaki erkeğin korumacı bir tavır ile kendisini sahiplenmesinden feminist kadınlar bile hoşlanır.
erkek ' geç arabaya geliyorum ' dediğinde bu kadını koruma amaçlı bir hareket de olabilir, öyle ise dikkat çeker.

not: erkeğim, yaptım oldu.
sadomazoşit kadındır. buda bir kişilik, yapacak bir şey yok.
dişsizcesine ağızlarını kapatarak konuşurlar.
Ezilmekten hic bir kadin zevk almaZ. Onur kirici bir hareket oldugunu cok iyi bilir.
Bir kadin kendini ezen adamin yaninda duruyorsa gidecek yeri yoktur, parasi yoktur, sahip cikan kimsesi yoktur. Yani mecburiyetten oyle bir sapigin kahrini cekiyordur.
aşkım bu kadar eğilebiliyorum en sık kullandığı cümlesidir.
vardır böyle kadınlar. hemde çok. siz istediğiniz kadar kadın istemez deyin. öyle istiyorlar ki. neler gördü bu gözler. neler duydu bu kulaklar. hey gidi hey.