bugün

ezik erkeklerin sahip olduğu psikoloji. öncelikle ezik erkek tabiri kaba bir tabir olmasına rağmen durumu en iyi açıklayan tabirdir. özgüvensizlik , mahcubiyet , aşırı utanç , çekingenlik bol bulunan özelliktir. sevgisi saf olabilir. fakat gösterme yollarını bilmediğinden sürekli kendisiyle çelişir. bu da diğerlerine karşı üstün olduğu yanları bile kullanmasına engel olur. haliyle bu psikolojide birtakım düşünceler meydana çıkar.
örneğin; asla bir kızla çıkamayacağım , asla beni çekici bulmayacaklar. , o kız beni aşar gibi.
Bana uğraması gereken erkektir. iki aya canavar yapar eve kargoyla gönderirim bi burger ısmarlasın kargo parasını versin yeter.
ezik erkek olabilmek diye bir şey var mıdır bilemem. lakin insanlar bir tarafını törpülerken başka bir tarafını sivreltebilir. yanan ampulü kim sökmek ister? nefis denilen alet ulaşılmaza odaklanır. yani ekranlarda gördüklerimiz bizim için yıldızdır ve ona ulaşmak isteriz yahut onlar bizim üstümüzde var sayarız. onlar bizim altımızda olabilme ihtimalini hiç düşünmeyiz. bugün popülaritesi yüksek olanlar aslında bizim onlara verdiğimiz artılarla öyledirler. bizim sevgimizi ekmeğe çevirmek günümüzde akıllı bir iştir. parayı kolay yerden kırma işidir.
Ortamlardan dışlanan Zavallı bir fakirdir.

Edit: ezik sözlük erkeklerinin zoruna gitmiştir.
uzun uzadıya anlatırım ama kitabım var onu okuyun aq. hem biraz para kazanırım.
sözlükte konusuyla alakalı about me tadında konu açan erkek psikolojisidir.
Her zaman zilenin yanindayiz ama kendi kendine dustuyse bi tekmede benden yer.
sözlük erkeğinin içerisinde olduğu psikoloji. biraz kendinize güvenin. hep eziklik hep eziklik nereye kadar.
istemiyorsan konuşmayalım diyen erkektir.
beni güldüren psikolojidir. biraz kendinize güvenin beta erkekler. olmuyor böyle.
Şu psikolojiği merak ediyorum lan. Aniden aklıma geldi biras birşeyler yazmışlar ama yeterli değil acaba nasıl bir ruh hâli var.