bugün

uyuşturucu madde nin varlığı herkes tarafından bilinmekte ve illegal olmasına rağmen çeşitleri kolaylıkla bulunup tüketilmektedir. ezhel den önce de vardı ve kullanılıyordu ezelden sonra da olacak.

ha eğer zorla birilerine uyuşturucu madde satıyor ve kullandırıyorsa veya bu maddeyi kullanarak illegal işler yapıyorsa (taciz tecavüz hırsızlık kundakçılık Vs gibi şeylerden bahsediyorum) tutuklanması yerindedir. lakin sırf ezhel kullanıyor ve şarkılarında esrardan bahsediyor diye insanların özenip kullanmaya başlayacağını düşünmüyorum. öyle ise bile bu bireylerin mallığıdır ve sırf bu yüzden tutuklanması anormaldir.

öte yandan freezhel etiketi ile adamı kodesten çıkarmaya çalışmak gereksiz bir kampanyadır. aynen biz istedik diye çıkaracaklar zaten. boş beleş işler.
Ergen dayanışmasıdır. Öyle de boş, salak insanlar var işte...
yaşasa müslüm gürsesi de hapse tıkacakların yapmayacağı şey.
ezhel kim amk içeri atmışlar içeri atmasalar adamın ismini duymamıştım hiç s.kimsonik bi adam demek ki...
kovl kovl kovl kovl kovl kovl.
benim de anlamadığım mevzu.adamın zaten olayı bu değil mi?
para,uyuşturucu,hapis vs.vs.vs.
ayrıca türkiye' ye çok mu gerekli uyuşturucu güzellemesi şarkılar.
Başlık altında akıl dağıtıyorlar herhalde eksiği olan anticiliğe vurmuş kendini.
nerden tutsan elinde kalıcak olan olay. Ortada bir suç var bencede katılıyorum. Cezayada katılıyorum. Ama ülkemizde adalet sadece bu rapçi için mi tecelli etti yani? Adaletin duyarlı olduğu tek konumu Ezhel? Bilemiyorum..
Benim bildiğim tek ezel var, o da dibine kadar haklı.

Gudubet, buruşuk naylon suratlı eyşan’ı mi savunacaktık ya?
bu durum 2000lerde olsaydı yönetimde kim olursa olsun ezhel'i önce medyada linç eder sonra da hapse tıkarlardı. Halk bu şekilde bir tepki vermezdi. Düşman bellerlerdi. Sanısındayım.