bugün

çok büyük yokluk içindedir.
kimse kusura bakmasın.
tır şoförüdür.
(bkz: özgü namal) ile beraber kendisini çok beğeniyorum.
Balık etli, tatlı ve sempatik kadınlardan hoşlanıyordur.
çok güzel olmasa bile şirin ve tatlı olmasi yeterli oluyor malum kızlarımız gergin ve sinirli olduğundan bu tarz huylar güzelliğin önüne geçiyor.
Gayet güzel.
Ezgi mola sokakta karşılaşabileceğin bir yüz, bir fizik...

Fakat iyi oyuncu, sempatik bir kişilik...
Tuğba buyukustunun yanında esamesi okunmaz.
teyze diyesim geldigi ünlülerden bir tanesidir.
güzel olmak farklı bir kavram, ezgi mola iyi oyuncudur, eğlencelidir komiktir sempatiktir tatlıdır ama güzel tanımına 7 cihanda giremez ya bir de bunu kendisi yaptı bence. ha tabi bunun aura ile de ilgisi vardır mutlaka.
ne ipana reklamlarında oynayabilecek güzel dişleri var ne avon reklamlarında kırmızı mat ruj sürecek seksepalitesi.
sempatik komik akıllı çok seviliyor diye torpil geçilen bir kadın bence o anlamda.
Güzel kadın, bok atmanın lüzumu yok.
Avon güzel bulmuş kapak yüzü yapmış. Güzel tabi allah sahibine bağışlasın. Ayrıca sevimli sempatik ve sıcak kanlı.
vücut hep berbattı da eskiden yüzünün gideri vardı.
ama o brownie reklamındaki hali nedir ya. muazzez ersoyun kumralı gibi.
ben bayanda tercih etmiyorum.
Kadının çok güzel bi yüzü ve gülüşü var ayrıca aşırı sempatik bana göre.
Herkes sizin gibi yapaycı degil,ezgi mola seven erkekler diğer erkekler gibi abaza değildir. Yokluk mokluk sizin hikâyeniz.
Zaten abaza olsa sizin gibi yok şurası güzel değil burasi güzel değil diye düşünür ,niye? Çünkü siz sadece 31 malzemesi arıyorsunuz.
doğallığı ve sempatikliği güzel buluyormuş demek ki adam aq abazaları bir de ağızlarına meze ediyor bu adamları allahın hanzolari sizi.
O kalın ayak bilekleri... yok bana göre değil.
derhal göz doktoruna gözükmesi gerekir.
Güzellik göreceli ve gayet normal. Seni kim beğensin amk. Sen ona bak beğenenin sevenin var mı diye.
Mola vermesi gereken erkektir. Evet.
Kimmiş ki o bir resim ataydiniz.
görsel
görsel
güncel Önemli Başlıklar