bugün

daşşamı yemezse çok cool olacak yazar.
koltuk altı kıllarını 5 senede bir değil de 4 senede bir kesse çok cool olacak yazar.
troll olmasa daha bi' cool olacak yazar.

edit: kendisine troll dediğim halde bana destek olan bir avuç kişideen biridir. insanları yanlış tanımak çok kötü bir şey, ben de herkesi yanlış tanımışım bu sözlükte. yanlış kişilere güvenip, yanlış kişilere kötü davranmışım. dün çok iyi anladım.
teşekkürler...
yaklaşık 1 haftalık bir aradan sonra sözlüğe geri dönen yazar. sanırsam bir yanlışlık olmuş modlardan biri yanlış butona basmışlar çaylak edilmişim falan. tabi ben de anlayışla karşıladım yani bu tarz yanlışlıklar her yerde olur. sonra rica ettiler benden 10 entry yaz diye falan ben de yazdım döndüm işte. neyse olmuş bitmiş bir olay, özelini karıştırmaya gerek yok. Özledim sizi gobellerim.
(#5727422)

mast-der üyesi olduğunu düşündüğüm yazar.
(bkz: sokakta sakız patlatan kızlardaki ağza alma güdüsü/#5730970)

insan olamaz lan bu!
kendini o. çocuğu olarak tanımlayan cesur yazar.
toplam entry: 178
toplam başlık: 120

(bkz: 6 nesil troll)
(bkz: tabata ve ismailin aslında bir fm transferi olması/#5916716)

beşiktaşlıyım falan da, uzun zamandır ilk defa bir entry okurken böylesine kahkaha attığımı hatırlıyorum.

helal olsun hakkaten.*
(bkz: papalığın avrupa devletlerini kışkırtma merakı/#5962178)
yazısıyla, gerçekten eğlendiren yazar.
hürmetler
tartışmalı başlık ve entry lerin sahibi, tartışmasız zeki yazar, uuser.
tüm bu önyargılara rağmen , ne yazdığına değil ne düşündüğüne bakılacak olan ve hayatınızda karşınıza çıkabilecek en en nadide insanlardan biri. ayrıca fazla sempatiktir.
kendisini author çakması olarak nitelendirenler için bir iki lafı olan yazar. göt desinler, amcık taklidi yapıyor, giresim geldi desinler, ebeme sövsünler umrumda değil de, buna cidden alındım bak.
1. si hayatımda 2-3 defa author okudum ben. author beni okusun zaten. benim sikim sağolsun. zaten "tüm sözlük trollerinin karışımı" da ne derece cevaplanmaya değer bir suçlamadır, o da tartışılır ama yine de cevaplayacağım eleştirileri.

bana göre bir yazarı, -sözlük yazarı olması gerekmez, bir roman yazarı, bir şair de olabilir- çakma olarak nitelendirmek için o yazarın yapması gereken belli hareketler vardır.

1- özel kelimeleri çalmak
2-imgeleri çalmak
3- spesifik fikirleri çalmak

alembuysakralkim nickli yazarımızın entrylerinde rastladığım olay da buydu zaten. adam kayser sozerin yeni nesil hatunların arızalı ve bunalım olması başlığının üstüne gelip burda bazı yazarların arızalı ve bunalım olması şeklinde başlık açıyorsa, hırsızın dik alası diye yaftalarım kimse kusura bakmasın. ben de kadınlarda sekse yatkınlık switchi doğuştan on geliyor diye bir başlık ismi kullanmış olsaydım ben de çakma author olurdum. yoksa herkes herkesten etkilenir, normaldir bu. üslubundan da etkilenilir bir yazarın, ama taklit etmek zinhar günahtır. yanlış olandır. hak yolu dururken bok yolunda sürünmektir *
kimsenin kelimelerini, imgelerini çalmadım bu zamana kadar, rapper ninjanın birkaç yazısından, birkaç esprisinden etkilenmişliğim var sadece, onu da söyledim zaten kendisine.

authorla yukarda saydığım özelliklere sahip, iki tane benzer entry mi koysunlar, sonra gelsinler götüme koysunlar. diyip de bitiriyorum yazımı. gününüz hayrolsun.
hemen her entrysi küçük birer mizah başyapıtı olan, hürmetle, hayranlıkla takip ve istifade ettiğim, üslup sahibi kreatif sözlük yazarı.

(bkz: köyün delisine rastlayınca yolunu değiştirmek)
ısrarla saçmalayan yazar.
(bkz: #6171781)
(bkz: #6171724)
dandik yazar.

(bkz: #6197210)
pandik yazar.

(bkz: #6197210)
90larda tv de yayınlanan Hugo benzeri tv programlarından dinozorus un en akılda kalıcı karakterlerinden biri.
bir bkm deyişini andıran, komikimsi (!) komikimsi ne ya?
ateşikus, tükürükus ve kafakoparanusun yakın arkadaşı olan dinazorus. *
Uludağ sözlüğün ısrarla saçmalayan yazarı geri döndü! onun gibiler yüzünden ananızı bacınızı sokağa çıkaramadığınız götoş yazar ezergecerus, sözlüğe dönüş yaptı. uludağ sözlükteki birbirini pandikleyen yazarlar kimler, hangi yazarlar götçü hangileri hak yolundan ayrılmıyor, yalanlar, iftiralar ve ayrıntılar, az sonra...

geri dönen yazar. höh.
(#5742172) şu yöntemlere devam etmesini dilediğim yazardır. *
Neden böyle koftiden bir nickname aldığını anlayamadığım yazar. nasıl bir ruh haliyle insan gidip 4 yaşındayken izlediği bi oyunun karakterini nick olarak alır. Yani hugolina ve çocukları deseymişim daha karizma dururmuş. böyle bi isyanı en son annem adımı berk koymadığında yaşamıştım. şimdi de böyle bişey.