bugün

bir içecek markasıdır.
Son kullanma tarihi dolduğu zaman patlayan, ama aslında doğal içecek olarak satılan, içecek markası.
muhteviyatında kivi çekirdekleri barındıran içecek.
Oldukça pahalı bir meyve suyu markasıdır. Kartal'da üretiliyor.
reklam politikaksına hasta olduğum meyve suyu markasıdır. 2 gün önce eve doğru giderken gördüm reklamlarını. ataşehire girmeden bakkalköye doğru bir göbek vardır yolda, orada kırmızı ışıkta beklemekteyim. bir baktım siyah giyinmiş bir adam sırtında çanta gibi taşıdığı exotic reklam tabelası.güldüm bir süre sonra da düşündüm ulan işsizlikten neler yapıyo millet diye, ama sonra da takdir ettim çok ilgi çekici olmuş. adam öyle put gibi duruyo ışığın altında. göbeğin etrafındaki bütün ışıklarda vardı bu adamlardan bir kaç tane.
yuzde yuz meyve suyudur. fiyat bakimindan biraz pahalidir ama verdiginiz paraya deger.
priyanka chopra ve pittbulun ortak sarkisidir.
pitbull'un içinde olduğu şarkılara ayrı bir gıcıklığım var nedense. söylediği sözler çok saçma arkadaş ya.

http://www.youtube.com/watch?v=sPhhZg9v9NU

not: bu şarkıyı da hanım kızımızın hatrı için beğendim.*
Marketde kendine özel exotic yazılı bir dolabı var. Çok doğal harika bir tadı var .. Harika bir şey, dün akşam dimes moments sıkma nar aldım aynı tadı bulabilirmiyim diye mide ağrısından duramıyorum ve çok acıydı..
görsel
görsel

Fazla iddialı meyve suyu. Fakat tadı gerçektende orijinal portakal suyu.
"meyve suyu" markası. beltur'larda bulunabilir.

görsel