bugün

kanıtlayamazsın. böyle soru soran insan belli ki dogmatiktir. s.tir et bir muz ver yesin. o öyle de mutlu.
görsel

Yersen.
kuran da bir kavimden bahsederken biz onları aşağılık maymunlara çevirdik diyor. yanş maymuna çevirerek bir şekilde helak etmiş. bu bağlamda arogdan bir replik araklamak isterim. maymundan geliyor muyuz bilmiyorum ama maymuna gittiğimiz kesin.

ayrıca kuran evrime karşı gelmez evet lakin bunu kimseye kanıtlamak zorunda da değiliz. anlayacak insan zaten anlardı.
yine de çok isteniyor ise kişiye ayna tutulabilinir.
ne gerek var kanıtlamaya, yaşa gitsin.
kahkahadır.
sen kimsin de senin salak keyfin için kendimi yoracağım geri zekalı babun.
20 lik diş.
Kuyruk sokumu kemiği.
Daha bir çok insan vücüdünda gereksiz evrim kalıntıları vardır.
sözlüklerde facebooklarda 'ispat'a ihtiyaç duyan başka 'teori' var mı acaba dünyada aq. Bi de bing bang var onu ipleyen yok zaten.

Bakın arkadaşlar inanmıyorsunuz ama genel görelilik teorisi gerçek. Valla gerçek. ispatlardım ama işim var. duymadım böyle bişey.
Evrim ile evrim teorileri arasindaki farki bilmeyen adamla konusmayin.
Bu farki bilen kisi, zaten bir teorinin ispat edilemeyecegini, bilimsel teorilerin ispat edilebilir olgular olmadigini bilir.
Evrimin gozlemlenebilir bir gercek oldugunu bilmeyenle biyoloji tartismaya luzum yok. Neden antibiyotikler yarida kesilmez diye sorun ve uzaklasin, uzaktan kem kum etmelerini izleyin.
uyurken boşluğa düşme hissi.
--spoiler--
zaten bir teorinin ispat edilemeyecegini, bilimsel teorilerin ispat edilebilir olgular olmadigini bilir
--spoiler--

tamam güzel kardeşim. haklısın güzel kardeşim. Evrime de inanıyoruz, teorisine de. Varsa başka inanmamızı istediğin birşey ona da inanırız.
zamanla evrimleşen kafa yapımız nedeniyle 20 lik dişlerin yavaşça kaybolması

Kuyruk sokumu

Korku vb. durumlarda kılların kabarması

Daha 100 lerce hatta 1000 lerce bu tarz örnek verilebilir.
Ancak bilimi dinle bağdaştırmaya çalışınırsa her türlü mantıksız gelir. Bu kadar örneğe rağmen evrim mantıksız saçma gelirken doğruluğunu hiçbir şekilde kanıtlayamadığı din yok dedi diye olmamaması mantıklı gelir.
“sensin iste yapraam” derdim.
virüsler.

her sene grip aşısı değişir. vurunduğu aşıdan haberi olsa böyle cahilce konuşmaz.