bugün

başım ağrıyor bahanesiyle kocasına yatakta sırtını dönen karı.
kadınların kafalarının o lanet olası zenci popolarından büyük olması.

anlıyor musun dostum tek sorun bu.

lanet olası federaller.
osuruk meselesidir. zamanla mı normalleşiyor yoksa ilk günden zart zurt bırakıyor muyuz?
Erkeğin adam çıkmaması.

(bkz: Gelinin kız çıkmaması)
Saygı duymamak.
monoton hale gelmesi.

zaten sadakatsizlik olgusu da bu safhada ortaya çıkıyor genellikle.
evlenmek.

sevistiginizi devlete bildirdiginiz anda isler sikintili bir duruma girer.
Seks yapmamak. Mis.
Nikahta atılan o imza.
Tarafların birbirini yeterince tanımaması.
dominant kaynanaların o güzel çekirdek ailenin kontrolünü hep kendinde istemesi ve sonuç olarak o güzelim ailenin tüm samimiyetinin üçüncü kişiler tarafından bozulmasıdır.
evlilik başlı başına bir sotun teşkil ediyor aslında sorumluluk bi işin içine giriyorsa orda istesen de istemesen de sorun oluşabilir.
arkadaşlar evliliğin bir çok sorunu vardır muhakkak fakat beni en çok korkutanı artık yalnız kalamayacak oluşum oluyor.

evli abilerim ablalarım böyle bir şey oluyor mu ?
Tahammül.
Yanlis insandir heralde enerjiniz uymali iki tarafta kendini bilmeli tam aksi olursa ne karsinizdaki sizi anlar nede siz kendinizi anlatanilirsiniz.
aile ve eşlerin kültürel farklılığı.
Erkeklerin basiretsizliğidir.

Sosyal medyada sıkça görülür, ne babayiğitler maymuna dönmüş.
Nikahtan sonra kadının değişmesi erkeğin değişmemesi.

Herkes aklındakiyle evleniyor gerçekleri farkettiği an adına sorun diyor.
Aynı zaman da evlilikte ki sorunları görmek için illa evli olmanın gerektiğini düşünen angutları başlığa toplamıştır.
Hayatın daha da zorluklarla dolu olacağıdır. Evlenince mutlu olanlar da var tabii de bu her şeyin zorlaştığı gerçeğini değiştirmiyor.
3.kişilerin huzur bozması.
Özel alana saygı.
" evli kadınlarda bana itici gelen bir sey var: evli olmaları"
" biz" olmak kaygısı ve çabasıyla, tük kişilik haklarını, kırmızı çizgilerini, benliğini ihlâl etmektir.
Nerde duracağını bilmek, evlilikte de önemlidir.
"ben" olmasına izin verilmeyen insan, "biz" olmayı beceremez. Aklınız da olsun...
benim evliliğim sözkonusu olduğunda konu, kültür farklılığı diildi. ben türk´tüm karım almandı. aslında 18 yıl evli kaldığımıza göre bayaa başarılıymışız.

hayat içinde, insanlar yaşadıkları sürece gelişimler gösterirler.senin eşin senden farklı değişimler gösterebilir, bu gelişimler normal yaşamda günlük olayları etkilemeye başlar...örnek olarak mesela, sana hergün et yemekleri pişirens karın etrafında tanıştığı insanların etkkisiyle birdenbire vejeteryan olur, ve birdenbire salataya talim etmeye başlarsın.

o problem öbür problemi getirir, ölürü öbürünü getirir, ve boşanmaya giden süreç oluşur. esas tetikleme noktası önemlidir ve o nokta, karının evde et yemeği yapmaması, olabilir- bu örnek benim örneğim diildir, ancak benzer olduğu için verdim.

yani sonuçta en büyük sorun kişi ve ortamlarla çok ilintilidir.