bugün

senfoni orkestrası gibi olursa boku çıkmaya musait olur. Bu da ortadaki saygıyı yok eder. Saygı gidince evlilik müessesesi zortt!
Parasını verelim de sıçın.
Eşinin yanında osuran insan saygısız bir gerizekalidir.
Bir başka insanla hayatınızı paylaşmanız,buna daha da dikkat etmeniz gerektiğini gösterir. Adamla aynı havayı paylaşıyorum, niye koklasın onu,ablamla da samimiyim çok ama gidip suratına sıçmıyorum biz samimiyiz diye.
Bir de insanlık hali diye savunmaya geçenler var,tutamazsan okey,harici olarak,
Tuvalet diye bi şey var puşt.
Elinin körü oluyor dedirten hede.
Evlendiniz diye, aynı yastığa baş koydunuz, aynı evi paylaştınız diye, osurun, sümkürün, geğirin he mi?!
Bu mudur yakınlaşma anlayışınız?

En özel anlarınızı yaşadığınız, sizle sevişen, belki size aşık, gözünde en şahane insan olduğunuz insanın yanında osurmayın derim ben!
Çok irite edici, çok itici.
Uzun evliliklerin en büyük sırrı, özeni hiç kaybetmemektir. Her anlamda özeni...
Evliliği bilmemde yanımda böyle davranan bir sevgilim vardı. Bu samimiyet değildir açık ve net.
olay mahkemeye intikal ederse, gaz kokusuna maruz kalan taraf sağlam bit tazminat alabilir.
(bkz: boşanma davası)
kokuyordur.
kokuyor arkadaşlar aynen bekarlikta olduğu gibi o yüzden; osurunca keşke yapmasaydim.deyip haykıra haykıra gülmeyin.
Boktan bişeyin içinde olduğunu anlıyorsun.
pencere açılır çok da abartmayın. yaşamsal olarak bir tiksinti duyulabilir kokudan, sevgisizlikten değil bu. onun haricinde ne yapayım adama yeni mide bağırsak mı dikeyim. mutlu olurum çalışan organlarına şükürler teşekkürler öpücükler.
her düşündüğümde evlikten soğutan durum.
+ aşkım ne yapıyorsun ?

sonrasında yüz kızarır zaten.
Yaşlandıkça ortaya çıkacak durumdur.
Yani insanız hepimiz. Bir gün illa zart zurt osuracağız. Kaçışı yok.
Bir miktar kokuyor.

Ne olacak amk!
Aşkım dışarda yap şunu off falan deniyor herhalde.
Kokuyor.
Kaç yıllık evliyim bu sınırı hala aşamadım. Benim için tabu bu. Bunun yerine (ismini sikeyim söylemeye de çekiniyorum) geğirmeyi tercih ediyorum. Habire geğiriyorum.
Ben evlensem de kesinlikle ailemin yanında osurmam çok ayıp lan.ebeveynimin yanında da kesinlikle yapmadım.
boşanma kararı alınıyor.
Karı umursamıyorsa sorun yoktur lakin ertesi gün yüzüne bakınca “dün yaptığın neydi hacı?” ifadesini sezersen sıkıntı olabülür..en iyisi avradın yanında ossurmamak.
Öküzlüğünü tastik etmiş oluyorsun.
Ertesi gün evinize boşanma celbi geliyor.
bişi olmaz, biraz camı açıverin.
camı açıp havalandırıyorsun, değişen bir şey yok yani.
zamanla desibel olarak uyumu, ritm olarak ahengi yakalamaya çalışıyorsunuz. koku konusu da, işin ilişkinizin heyecanını ayakta tutan sürprizli kısmı.
Şüphesiz tartışma çıkar.
Erkek osurdu ise, ki genelde öyle olur. Ertesi akşam eve çiçekle gelmek zorundadır.
güncel Önemli Başlıklar