bugün

Bir adet ikiz.
Böyle bir dünyaya sıfırdır. imkanınız varsa üremeyiniz, imkanınız yoksa zaten üreyemezsiniz.
öncelikle bakabildiğin kadar ama:

şimdi bir çocuk nesli yarıya indirir. düşünsenize iki kişi evleniyor bir çocuk yapıyor bunlar ölünce soylarını 1 çocuk devam ettirmek zorunda.

iki çocuk olsa yine aynı mantıkla soy aynı şekilde devam eder.

en iyisi 3 ve üzeri diyeceğim ama şimdi ben bu akşakirtle nasıl aynı noktaya geldim.
çomarlar için 0

aydınlar için 4-5 olmalı ( çoğalın ulan,hem maddi durumunuz iyi hem ah vah ediyosunuz. bu cühelalıkla başka türlü mücadele edilemez.)
Parana göre, varsa 6 7 de yap. Yoksa 1 yeter.
para varsa iki
orta gelirsen 1
ideal bence.
Maddi duruma gore degisir. Paran varsa 4 tane yap.
2. Tek çocuklar ayın oyun oluyor.
zor iş çocuk işi.
bir tane yeterlidir efendim fazlası külfettir.
Bakabileceğiniz kadar. Ona iyi bir gelecek sunabileceğiniz, bir bireymiş gibi davranabileceğiniz kadar. Sonra acıların çocuğu emrah gibi gezmesin ortalıkta.
Sıfırdır. Halime bakıyorum ve çocuğum için en doğrusunun bu olduğunu görüyorum.
Bir kız bir erkek neyinize yetmiyor kardeşim ? ikisine de eşit hayat şartları sunmayı unutmayın .
Bence bi cocugu fakir büyütmek sanıldığı kadar kötü değil. Zenginliğin maddeye ulaşmadan başka ne faydası var
Ama biz fakirden az iyiydik,beraber çok da mutluyduk.
Bizden fakirleri oldu yine de fakirlik mutluluk kadar öne çıkamadı.
Psikolojiniz düzgünse,sevebilecek ve bakabilecekseniz,büyük aile seviyorsanız,bence istediğiniz kadar yapın. Ha fakirlik sizi yaralayıp üzüyorsa yapmayın. Bizi üzmedi
Zaten en güzeli de kardeşlik. Çok eğlenceli lan.
bu devirde sıfır eğer düzelirse bir.
Bir kız bir erkek.
normalde en az 10 tane felan olmalı. ama günümüzde ayıp olmasın diye numunelik 1 tane yapılmalı. şimdiki çoçuklar bir orduya bedel insanı çırak ederler. bakım, masrafı çok, derdi çok.
Rakamla 0, sayıyla sıfır.
net 2'dir. tek çocuk olmak üzücüdür.
1 tane yeter.