bugün

Senin anan benim babam kavgası.

Arkadaş tartışacaksanız kendi nedenleriniz için tartışın. Bu ne iğrenç bir kavga nedenidir.
Genelde erkeğin kadınına sadık olmamasıdır, kadının eve ekmek almayı unutması bahane gösterilerek başlayan kavgalardır.
iletişimsizlik.
Eşinin seni sen yapan şeyleri sevmemesi.
Evli olmayan kişi boşanamaz. Anlatım bozukluğu olan entry.
Evliliğin büyük bir hata olduğunun anlaşılması.
evlilikte en büyük hata her önüne geleni hayatının aşkı sanmaktır, hayır tabi ki her önüne gelen hayatınızın aşkı değildir, evlilik sandığınızdan çok daha zor bir şeydir. öncelikli olan boşanma sebebi ise evlenilen kişiyi tanıyamamak. evlendikten sonra duyduğunuz o kelime vardır ya, seni tanıyamamışım. işte o demek oluyor ki sen bu hatun veya erkekle baya bildiğin erken evlenmişsin. unutmayın hayatınızın aşkı bir anda ortaya pat diye çıkmaz, siz seçersiniz onu ve o özel değildir, sadece siz öyle sanarsınız. evlenilmeden önce beraber yaşanılmalı cinsellik dahi her türlü şeyde çift birbirini tanımalıdır. yoksa sağlam bir evlilik olmaz o...
açıkçası penis kısalığıdır.

izmir li bir beyefendi ile bundan 12 sene önce görücü usülü ile evlenmiştim. neyse işte gerdek oldu filan a bi baktım 13cm, ilk zamanlar saçlarımı süpürge edipte çok idare etsem de bu artık biz zaman sonra sıkmaya başlamıştı. çünkü ben bir kadındım, ki çok seksi ve geniş kalçalı, ve bu bana yetemezdi, anlatabiliyorumdur inşallah size, ne yaptım ettim dişimi sıktım çocuklarım için çok sabrettim sinir oldum köpürdüm içimde fırtınalar koparken, artık dayanacak gücüm kalmamıştı, iri ve uzun penis görebilmek için onu uyutup xhamster a dadanıyordum. orada gördüğüm 20 lik 22 lik kalın penisler rüyalarıma giriyordu.

baktım böyle olmayacak deyip boşanmaya karar verdim.

anlıyor musunuz dostlar? ben gibi iri memeli doyumsuz bir kadına 13 cm yetemez çünkü, bu kadar açık ve net yani, ve herkeste böyle olmalı bence, zaten dünyaya 1 kere geliyoruz.
Istatisliklere gore bosanmalarin %90i aldatmadanmismis vay bee! ulan madem hergun ayni pirinci yemekten sıkıldınız adam gibi oturun anlasin bosanin iste. ondan sonra ne bok yiyecekseniz yine yiyin amk. bak yine sinirler tepeme geldi ben sigara icmeye gidiyorum sozluk.