bugün

Zordur, insanı derin düşüncelere iter. Ya karım benden önce deep throat yaptıysa ya grup seks partilerine katıldıysa. işte bu düşünceler adamı deli eder.
bu kadar derin düşünce, düşünce tarihinde görülmemiştir denebilir.
severim şahsen kendilerini.doğru insanla cennette gibisindir. sanıldığı kadar zor değil, her şeyde olduğu gibi doğal ve içten olmak, kendin olmak yeterli.
Esiniz sizi boşanmayla veya aldatmakla tehdit ediyorsa uzatmaları oynuyorsunuz demektir. zaten minareyi çalmış, kılıf için de bahane ariyordur. Tecrubeyle sabittir.
keşke daha önce evlenseymişin dedirtecek bir eş bulma çabasıdır.
Büyüdükçe ortaya çıkardığımız bize söylenen en büyük yalan olsa gerek. Evcilik bile masum değil artık gözümde. Gelinlik dükkanlarında gelinlik bakan insanları görünce cesaretleri gözlerimi kamaştırıyor denedikleri gelinlik damatlık değil. Eski anlamı kalmadığı için belki bu kadar yalan ve boş geliyor gözüme bilmiyorum. Ama şimdiki boş anlamında gerçekten kağıda atılan imzadan farksız ve boş.
Aslında gösterilen ve söylenilenin çok daha fazlası, ancak ne yazık ki ülkemizde yemek yapmak olarak görülüyor.
Evlilik, aslında güzel birşeydir, ortak yaşam alanı kurmaktır, iki sevgiyi bir araya getirip mutluluk üretmektir, yemek yapmak ya da hizmet etmek değil.
Aynı evde birbirini öldürmeden yasama sanatı.
Sırf iki insanin mutlulugu icin 2 farkli ailenin birbirine tahammul ettiği eylem.

Ben mecburmuyum? abimin kaynanasiyla karisinin kardesleriyle muhattap olmaya.
salak erkeklerin yapacağı iş. aklı olan yapmaz. kevaşe kızlar dünden meraklı erkek parası yemeye onlar ister tabi. kesinlikle.
Sanırım ulaşamayacağım mertebe.

Evde kaldım.
şöyle çocuk yapıcam diye heveslenip,

http://www.bhmpics.com/wa...l_cute_pink_lips-wide.jpg

şunu çıkarabilirsiniz,

http://www.youtube.com/watch?v=6AKiLPH7lRw

benden söylemesi..
korkutucudur. daha sevgiliyken karşınızda otururken sağı solu kesen adamların bir ömür size bağlı kalmasının beklenmesidir. düşüncesi bile ağlatır..
Agacım bebek videoları paylasıyolar baba olasım gelıyorda annesını hiç cekemem su zamanda.
güzeldir. ne kadını ne erkeği kısıtlar. kısıtlandığı zaman onun adı evlilik olmaz zaten o başka bir şeydir.

evlenmekten değil evlenilecek insandan korkun.
iki taraf da kadınsa kutsal anlaşmadır. tarafların biri erkekse boka saracağı kesindir.
hayata ipotekliktir.
evlisiniz, çalıştığınız yerden "aman canım sıkıldı burada, huzurum da yok, ayrılayım en iyisi" diyerek pat diye ayrılamazsınız. evlenirken muhtemelen borca girildiği için de pat diye işten çıkamazsınız.
tamam eşinizi çok seviyor olabilirsiniz lakin sürekli aynı evde olmak hayal edildiği gibi de çıkmayabilir, bu sefer "denedik olmadı" diye de ayrılamazsınız, toplum baskısı diye bir olgu var.
dur yeni bir oyun çıkmış ama 300 tl, alayım bangır bangır ses sisteminde oynayım diye düşünüp gerçekleştirebilen evli insan sayısı da pek öyle fazla değildir.
genel olarak etrafıma baktığımdaki senaryo bu, karar size kalmış.
doğru kişi ile yapıldığında güzel olabileceğini düşünüyorum.
sırf insanlığı daha iyi anlamak için yapılması gerektiğini düşündüğüm hede.

yani evlilik her ne kadar zorunlu kısıtlanma olsa da bu aslında zorunlu olgunlukla paraleldir.
Esarettir. Tarafları kısıtlar.
Çiftlerin birbirine yaşam alanı bıraktığı sürece sorun olmaz. Sadece sıkıldığında ya da sıkıldığınız da vb. Durumlarda birbirinize izin verin. Konuşmak istemediği zaman üstelemeyin gerektiği zaman konuşur.
21.yy'da toplumun yüzde sekseninin korktuğu şeydir.

Neden? Boşanma oranları bu kadar yüksek iken, ailesi ile yaşadığı evde, kişilerin çocukluğundan itibaren hatırladığı mutlu an sayısı bu kadar az iken, sorduğunuz 10 kişiden en az altısının "ben annem\babam gibi bir anne\baba olmayacağım" dediği bir aile yaşantısı söz konusu iken, evde her şeyi tamam olan birinin bile etrafında mutlu evlilik olarak örnek göstereceği ilişki sayısı bir elin parmaklarını geçmez iken, genç nüfusun çoğunluğunun evliliğe sıcak bakacağını düşünmek zaten saçma olurdu.
bugün gelin evini izledim. evet sözlük izledim yalan yok ve ağlama eşiğine geldim. kimleeerr kimlerlee yuva kuruyor bir bilseniz. biz nerde hata yapıyoruz be sözlük bırakın evlenilecek adamı sevecek adam gibi adam yok. gözyaşları içinde puanlamayı seyrederek kekimi kemirdim.
yakında gerçekleştirecek olduğum eylem.
"Evlilik" özgürlüğünü kendi ellerinle bile bile kısıtlamaktır.