bugün

Bu paylaşımı görmeyen kaldımı bilmiyorum internette çok hızlı yayıldı.

Türk gençleri kendilerince evlilikten önce cinsel ilişki hakkında fikirlerini beyan etmişler, bazı yorumlar çok samimi olmakla beraber bazılarıda çok yapmacık geldi, olayı dine çekenler var ben şahsen o tarafa çok uzağım zaten inançlı biri sayılmam, sadece paranoyak bir adam olduğumdan geçmişi çalkantılı bir karşı cins ile mutlu huzurlu bir birlikteliğe yelken açamam iş ciddiyete binince olmuyor bende.

video bu: https://www.youtube.com/watch?v=QV0jpENVtzA

not: arkadaşlar 10. saniyedeki kızın adını bilen varsa yazsın lütfen yada videodakilerden herhangi birinin adını söyleyen olursa çok sevinirim.
insanların bazı şeylere ne kadar değer verdiklerini göstermiştir, değer derken koruma muhafaza manası çıkarılmasın, sadece hissiyat ne bileyim son yıllarda pek kalmayan romantizmden bahsediyorum. gerçekten ait hissedilmeyen biri ile yapılan seks saman gibidir falan filan işte.
seks yapıp yapıp müslümanım bakireyim diyen kemalist kız.
enteresan yorumlardır.

arkadaşlar videoyu çekenler benim iletişimden arkadaşlarım. sıralı olarak isimlerini sayıyorum:

- ingiltere krali
- rahmetli başkan kennedy
- taçsız kral pele
- backenbauer
- kaleci mıyer
- nadia komanaçi
- brigitte bardot
- fenerbahçeli cemil
çok güzel kızların içinde bulunduğu videodur. nerede lan bu kızlar?
giren çıkan sadece giren çıkanı ilgilendirir, birilerine giren çıkan yoksa neden rahatsız oluyor onu da anlamış değilim. kişinin kendi hayatıdır, ha isteyen hiç evlenmez toprağa götürür o da onun hayatıdır.

herkesin hayatına kimse karışamaz yani.
bu muhabbetten çok videoyu çeken kafalara üzüldüm. bir çoğunun hallerine bakın da ağlayın...
bir kişide tanımıyor videodakileri garip.
sen nasıl biriysen sana da öyle birisi denk gelir. Doğanın kanunu bu.
Güzel kızlar'ı arayan, kemalist'e giydiren tipler video'dan bunumu anladı, size fazla bu tür deneysel işler.
(bkz: herkesin hayatına kimse karışamaz)
Videodakilerden iki uç tanesi hariç diğerlerinin hic biri samimi gelmiyor.
fikirlerini hür olarak ifade etmeleri hoş olan durumdur. haa tabi ki herkesin zinası, günahı, sevabı kendine. daha mantığını bile anlayamadığın kutsal kitabınla karanlıkta yaşarken, insanların hayatlarını da aydınlatmaya çalışmayacaksın. demem o ki; kahvaltı öncesi-sonrası, evlilik öncesi-sonrası birer doz seks mantıklı düşünmeye yardımcı olacaktır. *