bugün

zaten millet aç aç, zaten yapamıyorlar neyi yasaklıyorsunuz. kimse ceza almaz ki. adamlar evlilik içi zor yapıyor.
idam isteriz.
Zina yapana zani mi deniyormuş? Ne kadar yaratıcı bir kelime olmuş öyle.
Seyyar nikah memurları ve iki şahit her köşe başında bulunup çiftlere hizmet verecekse kabul.
Arap mitolojisini baz alan yönetim şeklinin gerekliliklerinden biri.
adama 3 yaşında çocuk tecavüze uğradı iç organları parçalanarak öldü diyoruz ama zinayı yani evlilik dışı cinsel ilişkiyi cezaya bağlıcam diyor.

ya ben senin kalıbını sikeyim ya.
desenee o zaman izmirliler yandı yahu.
Bakire kiz ile evlenme hakkı isteyenlerin destekleyeceği öneri...
görsel
erkek suçlu olacaksa desteklediğim fikir. ben kendimi art niyetliden koruyamıyorum devlet korusun.
Eğitim sistemi gibi Yap boz oynanan durum.

Tabi insanların Aklı biraz karışmalı.
Eğer güdüler yasak dinliyorsa siz de milletin hakkını yemeyin demek istediğim saşmalık. Evet saşmalık. Şaşmalık da olabilir.
Zinanın Gayri ahlaki olmadığını iddia eden varsa çıksın konuşsun. Sadece dini değil ahlaki ailevi kültürel bir mesele karşısında devletin tutumunu değiştirmesi niçin bu kadar çok yadırganır olmuş anlamak mümkün değildir. Herkes piçlerden şikayetçi ama kimse zinaya karşı önlem alınmasına yanaşmasın öyle mi? Bu ikiyüzlülüktür.

Akşam sayın erdoğan da "bu konuda ab yüzünden hata yaptık" diye itiraf etti. Evet zina hükmünün anayasadan kaldırılması büyük bir hataydı. Fakat daha büyük hatalar var. Zinaya götüren sebepleri ortadan kaldırmazsanız bu işin ipinin ucunu sadece kanun yoluyla alamazsınız. Milli eğitim şart. Milli kültür öğretilmeli ve yaşanmalı. Medeniyet tanımı değişmeli bu ülkede artık. Medya ve magazin zinayı özendirmektedir. Şöhret diye nitelendirilen şahısların hayatı milletin gözünün içine sokulmaktadır.

Zina, medeniyet değildir. Asla olamaz. Ahlaka mugayyir ne varsa önce devlet eliyle düzeltilmelidir. En büyük sorumluluk devlete aittir.
Valla Diyanete en fazla vergi Meyhaneler ve kerhanelerden geliyor bu yasağa en başta imamlar karşı gelir.
Yasaklayamazsınız, sevişçez.
ne kadar geri zekalı bi hükümetimiz var ya. millet sevişemediği için tecavüz ediyor zaten. bakın taciz tecavüz haberlerine hepsi cinseliğin bastırıldığı memleketlerde meydana geliyor. adam köyde sevişecek kimseyi bulamıyorda gidip eşeğe kerkiniyor. insanların sevişmesini sağlamak yerine sevişmeyi engelemeye çalışıyor.

2-3 sene önce bir haber okumuştum. prag da engelilerle sevişmesi için devlet gönüllü arıyordu. vizyondan vizyona gel.

Bu bir ihtiyaç arkadaşlar su gibi ekmek gibi. Sevişmezsen sapkınlaşırsın.
evlilik dışı cinsel ilişkinin yasaklanması neye engel olur ? Ne faydası var ?
konu çocuk tacizleri ile beraber gündeme getirilmiştir cumhurbaşkanımız tarafından. iyi de çocuk tacizi diyoruz biz, yanına erişkinlerin sevişmelerini niye karıştırıyorsun. çıldırmamak elde değil.
"istismar yasası çıkacaktı ama cehape destek vermedi" olarak lanse edilecek yavşaklık.

hani mal bi milletiz ya, unuturuz hemen... ne demişti reyiz; "idam yasası meclisten geçsin onaylarım". bakıyoruz reyiz, iktidar partisinin genel başkanı oldu. ama konu hakkında tık yok hâlâ!
bu olay, istismar hadisesinin alenen istismar edilmesidir.

düşünmek lâzım, bu iktidar neden çocuk istismarının önüne geçmek için adım atmıyor. sürekli bir bahane bir bahane...
birilerini bu suçla isnat ettiklerinde ispatı gerekecek.
bu ispat işini olur olmaz herkesin tanıklığı ile kabul ederlerse ortalık karışır ve herkes birbirini zina ile suçlar, şahidim der.

eve sucu gelecek, hoop polis kapıda mı belirecek?
N'aapiyorsunuz siz bakiim?
tamiiir?
ne malum?
yeminlen.
tutuklayın ikisini de.

fiili olarak uygulanması/yaptırımı nasıl mümkün olacak anlayamadığımdır.

bu arada, duruma karşı olduğumdan değil, beni bağlamaz, beni allah ın kanunları bağlamış zaten, kuldan bana ne.
Yasaklanan bir şeyin daha ilgi çekici hale geldiğini 100 yıldır öğrenememiş kuşbeyinli turnusolu gibi başlık.

Nasıl olacak peki? Kamera mı takacaklar hepimizin evlerine? Ya da her gelen gidenin şeceresini mi tutacaklar kapıda? ihtimal, bunlar birbirlerini yemiş olabilirler mi denecek? Nedir tam olarak kafanızdaki ütopik senaryo?

Bunun nasıl olabileceğini george orwell yıllar yıllar önce 1984 kitabında yazmıştır. Siz pek okumayı sevmezsiniz, uçkurdan başka derdiniz yok ama yine de öneririm. Ha, o kitaptaki gibi bir dünyada benim yaşamaya niyetim yok, sizi bilemem.
Sokakta, parkta öpüşen koklaşan, aynı evde kalan veya toplaşan kızlı erkekli gençler için çıkacak düzenlemedir. Hep beraber görürüz ilerleyen zamanda.
kendinize yasaklayın geri kalan kesim sizi ilgiilendirmez bence ? iki tarafında isteği doğrultusunda gerçekleştiği sürece hiç bir sıkıntı yoktur.
yakında çocuk tecavüzü hariç iki cinsiyeti birbirine yaklaştıran her türlü eylemi yasaklayacaklar zaten bu sübyancılar.
süleyman demirel in bir sözü vardı,kerhaneleri kapatalım da vatandaş bizi mi sevsin diye.bence devlet dikkat etmeli bu konuda.